Wiadomości F1zone.pl

GP Monako 2012-05-27
Formuła 1 - GP Monako
Częściowe zachmurzenie

17°C

19 km/h

Ranking_up Ranking_down

Podobne:

Typuj

     
Baner_f1shop

Button pod wrażeniem, Red Bull z mandatami


08.02.2012 16:09, autor: Agnieszka Koszmider, wyświetleń: 1972

Kimi Raikkonen imponuje - Fin zdominował pierwszy dzień zimowy testów w Jerez. Pod wrażeniem jazdy byłego mistrza świata był między innymi Jenson Button.


- Czasy okrążeń nie miały znaczenia - podkreślił Fin po zakończeniu pierwszego dnia jazd. - Mam dobre przeczucie, a nie zawsze było tak w mojej karierze już pierwszego dnia testów. Wolałbym być na pierwszym miejscu na koniec pierwszego wyścigu, a nie na koniec pierwszego dnia testów.

Ze zdaniem Raikkonena zgodził się Mark Webber, który odnotował trzeci czas podczas pierwszego dnia testów w Jerez.

- Jeśli to co widzieliśmy dziś [wtorek] powtórzy się w Melbourne, wtedy pogadamy ponownie - powiedział Australijczyk z uśmiechem na twarzy nawiązując do poślizgu ze względu na brak części (w tym ruchomego skrzydła). O tym co się stało informowaliśmy w tym newsie. Ponadto The Guardian informuje, iż ciężarówki Red Bulla zostały zatrzymane przez drogówkę za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Pod wrażeniem jazdy fina był Jenson Button.

- Może nie jechał zatankowany pod korek - powiedział Button. - Nie widzieliśmy się od dłuższego czasu, jednak to bardzo szybki kierowca, mistrz świata. Z całą pewnością ma konkurencyjny bolid i nie ważne czy jeździł z pełnym czy pustym bakiem - wciąż jest szybki - dodał.

onestopstrategy.com


27 głosów, średnia: 6/10
Jeszcze nie zagłosowałeś.
Nakarm glodne dziecko - wejdź na strone www.Pajacyk.pl

Wasze komentarze (5)

Dodaj komentarz
7938bobik f1 [komentarzy: 2394] / 2012-02-08 22:01:53
U mnie się wiele nie zmienia bo zamiast kibicować Robertowi i Ferrari z Alonso będę kibicował tylko Ferrari z Alonso.
No może jeszcze Kimiemu i fajnie było by zobaczyć jeszcze Michaela na podium cytuj
6118mrowlanin [komentarzy: 504] / 2012-02-08 21:53:46
To jak gadka o kibicowaniu to ja kibicuję WEB,BUT,ALO,RAI, cytuj
7219grzeczny [komentarzy: 972] / 2012-02-08 21:51:36
moje sympatie rozlewają się na całą stawkę:)
Oczywiście strumienie mają różnej grubości "warkocze"

Użytkownik edytował ten post 2012-02-08 21:52:04

cytuj
7937KamilF11994 [komentarzy: 2282] / 2012-02-08 21:48:57
To jak ,,zacząłeś'' taki temat to ja do powrotu Roberta osobiście kibicuje Lewisowi,Michaelowi i Heikkiemu :) cytuj
5996ROBOKUB [komentarzy: 685] / 2012-02-08 21:14:06
Może to i trochę niezdarne, co powiem ale do powrotu Roberta kibicuję RAI, WEB, BUT, no może też ALO cytuj
© 2012 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: