Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2017-03-26
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sutil: Kubica jest naprawdę świetnym kierowcą

Udostępnij na Facebook
19.06.2014 14:55, autor: Mateusz Misza, wyświetleń: 3900
Niemiecki zawodnik specjalnie dla F1zone wypowiedział się na temat możliwości powrotu Roberta Kubicy do Formuły 1.
Adrian Sutil rozpoczął swoją karierę w F1 w 2006 roku - w tym samym sezonie co Robert Kubica. Obaj panowie mieli okazję rywalizować ze sobą przez następne cztery lata. Niemiecki kierowca polubił Polaka, a dziś specjalnie dla naszego portalu wypowiedział się na temat jego szans na powrót do F1.

"Trudno ocenić jego szanse na powrót" - stwierdził Sutil. "Jeśli Robert będzie dążył do tego, może mu się udać. [Kubica] jest rewelacyjnym kierowcą i tak naprawdę wszystko zależy od jego sprawności fizycznej. Aktualnie bierze on udział w rajdach, gdzie idzie mu naprawdę całkiem nieźle. Chciałbym go zobaczyć z powrotem na torze, bo jest to również osoba ze świetnym charakterem" - dodał.

Na to samo pytanie odpowiedział również Romain Grosjean. "Nie mam pojęcia, ponieważ nie wiem jak wygląda jego sprawność fizyczna. Robert to naprawdę świetny kierowca, jednak wygląda na to, że bardzo polubił rajdy" - powiedział kierowca Lotusa.

informacja własna


Wasze komentarze (16) Dodaj komentarz
7219grzeczny [komentarzy: 1387] / 2014-06-20 22:09:26
@meamea
Do twoich "prawdziwych tez" na temat kierowców można dorzucić jeszcze to, że wymienieni przez ciebie Mistrzowie zaliczyli nieciekawe sezony po zdobyciu Mistrzostwa.
Wszyscy - nawet Seba.
Nie znasz przebiegu kariery Roberta. To widać i czuć na kilometr. Nie próbuj jakichkolwiek analiz jego wyników, bo nigdy nie wyjdziesz z lasu i nie będziesz miał czystych zelówek...

cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-20 19:31:32
@meamea
Co do mistrzów F1, czyli Alonso,Vettel i Hamilton. Racja wiele razy na tym portalu wyczytałem komentarzy, w których napisane było, że np. Vettel jest mistrzem tylko i wyłącznie przez bolid, lub jeśli chodzi o Alonso i że mistz się tak nie zachowuje itd... blebleble.
Ja na takiego typu komentarze nie zwracam uwagi, bo piszą je tylko ludzie, którzy się nie znają w ogóle na Formule 1, albo są niedzielnymi kibicami. cytuj
0407mj [komentarzy: 3227] / 2014-06-20 13:04:47
@mamea klepiesz puste tezy na podstawie własnego WidziMiSię i jestes głęboko przekonany , że tak wlaśnie jest ... tylko dlatego że zwykłe dyletanctwo nie pozwala ci dopuszczać innej możliwości niż ta , która głęboko siedzi zakorzeniona w Twojej wyobraźni ... bo to właśnie ona płata Ci figle .
Wrzuciłem link ( z lenistwa tylko jeden) , to przemyślenia człowieka , który wiekszą część życia spędził na obcowaniu z środowiskiem F1 , Hughes nie iest odosobniony, podobne zdanie mają min. James Allen , Joe Seward , Roberto Chinchero i Giorgio Terruzzi (łatwo sprawdzić ) , nie tylko oni zresztą .. Berni powiedział kiedyś ... "Gdyby (Kubica) jeździł w Ferrari lub McLarenie, założyłbym się o moje pieniądze, że zmiótłby Lewisa Hamiltona z powierzchni ziemi"
... ale co oni tam mogą wiedzieć , co tam Berni i cała reszta durnego padoku , to przecież Ty jesteś najbliżej , siedzisz przed kompem i oczywiste jest że wiesz lepiej .

Użytkownik edytował ten post 2014-06-20 13:24:24

cytuj
rydz14_09 [komentarzy: 381] / 2014-06-20 09:01:19
Meamea nie pogrążaj się proszę, żadnych sensownych argumentów nie masz ale dalej obstawiasz przy swoim, Kubica został uznany 3 najlepszym kierowcą w historii F1 bez tytułu mistrzowskiego, nad jego jazdą rozpływali się i Niemcy i Angole i po prostu wszyscy którzy widzieli jego jazdę, zwłaszcza w sezonie 2010 który był genialny w jego wykonaniu. Zresztą w 2008 roku również został wybrany najlepszym kierowcą F1 przez podajże portal f1 fanatic i autosport. cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-20 08:42:47
poprostu drażni mnie mit kubicy mistrza, bo nie jest mistrzem, wiem że my polacy patrzymy przez różowe okulary na niego, i jak spowoduje wypadek to i tak obwiniamy jak wyjedzie za tor to wina toru albo opon albo pogody, ale bez przesady,

mówi się o kubicy tak samo jak się mówi o innych tylko tutaj w polsce jak ktoś kichnie i przypadkiem powie"..ica" to wszyscy już reagują "co co kubica????" a o innych się nie mówi, jestem pewien ze w japoni cały czas się mówi o kobayasim, a w wenezueli o wspaniałym maldonado, i tak samo w polsce o niesamowitym kubicy,

co do sezonu 2010 to w jeszce gorszym wiliamsie oraz w przecietnym mercedesie, zawsze3ka kierowców walczyła miedzy sobą, kubica rosberg i hulkenberg i tyle zapamietałem ztego sezonu ze mieszali się na pozycjach 6-8

wiece maldonado tez stawał na podium...
massa tak samo a co teraz wyprawia...
i odpowiednio do pseudo fanów vetel alonso czy hamilton mają nawet mistrza.... a i tak uwazani przez was są za zera,

no i to samo z kubicą, nasz polak wspaniały nasz skarb i duma norodowa, jest niesamowitym kierowcą f1, bo wszyscy o nim gadają i pamietają,

a ja powiem tak raz na pół roku ktoś rzuci hasło na padoku o starych kierowcach gdzie wymieniani są wszyscy,i u nas się podnosi odrazu wrzawa ooo ooo kubica kubica cytuj
15310Lytke [komentarzy: 4] / 2014-06-20 01:14:25
0407mj: [...] Czytam Twój post i ... oczom nie wierzę , ten"fakt" stwierdzony przez Ciebie to żart czy kpina ? . "Znany jest dzięki wypadkowi"... wiem, to Twoje zdanie , szanuję je ... ale do tego stopnia żal czytać , że z rozkoszą dałbym Ci w pysk . O tym kim był dla F1 , jakim szacunkiem RK darzony był w padoku ,jaką miał wartość i jaką siał trwogę wśród innych kierowców mógłbym się długo rozpisywać , ale po co ... wcześniej inni zrobili to lepiej . http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorspo...
Daj spokój to dzieciak z gimnazjum, nie ma kolegów albo go biją lub poniżają i teraz piszę w internecie takie komentarze. Albo po prostu kolega ma kompleks/y. Ważne jest że Robert nie przejmuje się takimi osobami, a walczy dla prawdziwych fanów a co najważniejsze walczy dla siebie!!! cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 23:44:07
meamea: tak i jak zwykle jest ta sama spiewka, ten kto ma dobry bolid jest zawsze dobrym kierowcą, jak by sezony były zamienione w bmw, kiedy kubica miał gorszy ssezon to nikt by go nie pamitał a tak sie wypromował na rewelacyjnym bolidzie,
A jaki miał rewelacyjny bolid chociażby w sezonie 2010??? No powiedz mi gościu. Lekko usprawniony bez nadziejny bolid Renault z sezonu 2009, a jakoś potrafil stanąć tym gratem TRZY razy na podium.
A wracając do sezonu 2008, to BMW zaprzestało rozwijania bolidu po triumfie w Kanadzie, a znów jakimś cudem potrafił stanąć dwa razy, czy trzy na podium(Włochy, Japonia i nie wiem co jeszcze:-) ). To co on robił z tymi bolidami było wprost nie wiarygodne, a ty człowieku drogi mówisz, że zyskał dzięki wypadkowi sławę. Już w sezonie 2008 mówiono o nim, że jest nie wiarygodnym kierowcą. Mało kto potrafił z przeciętnego bolidu zrobić maszynkę na zdobywanie pkt. Porownanie: Sezon 2008 Kubica&Heidfeld. cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 22:57:56
tak i jak zwykle jest ta sama spiewka, ten kto ma dobry bolid jest zawsze dobrym kierowcą, jak by sezony były zamienione w bmw, kiedy kubica miał gorszy ssezon to nikt by go nie pamitał a tak sie wypromował na rewelacyjnym bolidzie, cytuj
7219grzeczny [komentarzy: 1387] / 2014-06-19 22:26:50
@meamea
Widziałeś Kubicę w czasach, kiedy prowadził bolidy F1? cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 21:46:02
tia.... takie artykuły były już i o perezie, i o kwiacie, i o ricardo, i o całej reszcie, o której sie nie slyszy, jeden artykuł bo sobie kubica raz zabłysnął cytuj
0407mj [komentarzy: 3227] / 2014-06-19 20:42:20
meamea: nie nie zazdroszcze mu bo wole miec sprawną rekę, ale nie zmienia to faktu że stwierdziłem fakt iż poprostu znany jest dzieki wypadkowi i dlatego się tyle o kubicy mówi
Czytam Twój post i ... oczom nie wierzę , ten"fakt" stwierdzony przez Ciebie to żart czy kpina ? .
"Znany jest dzięki wypadkowi"... wiem, to Twoje zdanie , szanuję je ... ale do tego stopnia żal czytać , że z rozkoszą dałbym Ci w pysk . O tym kim był dla F1 , jakim szacunkiem RK darzony był w padoku ,jaką miał wartość i jaką siał trwogę wśród innych kierowców mógłbym się długo rozpisywać , ale po co ... wcześniej inni zrobili to lepiej .
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorspo...

Użytkownik edytował ten post 2014-06-19 20:53:44

cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 19:46:23
nie nie zazdroszcze mu bo wole miec sprawną rekę, ale nie zmienia to faktu że stwierdziłem fakt iż poprostu znany jest dzieki wypadkowi i dlatego się tyle o kubicy mówi cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 19:31:08
meamea: robert ma takie szczescie w nieszczesciu ze wypadek dodał mu sławy, jest jak kurt kobain, nic nie osiagnął ale tragedia zrobiłą z niego celebryte
Zazdrościsz mu? Bo ja nie. Wolałbym, aby dalej jeźdIł w F1 i był mniej znany jak ty to określiłeś, niż tak jak, to jest teraz cytuj
meamea [komentarzy: 504] / 2014-06-19 18:38:24
robert ma takie szczescie w nieszczesciu ze wypadek dodał mu sławy, jest jak kurt kobain, nic nie osiagnął ale tragedia zrobiłą z niego celebryte cytuj
23470Kubika_WRC [komentarzy: 1093] / 2014-06-19 16:30:52
Jestem naprawdę poruszony tym, że do tej pory żaden kierowca Formuły1 o nim nie zapomniał.
Glock poszedł w zapomnienie, Ralf Schumacher też, więc Robert musi być jakimś specjalnym człowiekiem/kierowcą, że nikt o nim nie zapomniał. cytuj
6506drift3r [komentarzy: 523] / 2014-06-19 16:01:12
Chciałoby się, żeby nastąpił taki dzień, w którym to Robert wróci do ścigania na torach F1. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.