Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

GP Japonii: Lewis Hamilton najszybszy podczas mokrego drugiego treningu

Udostępnij na Facebook
06.10.2017 08:30, autor: Krzysztof Radosz , wyświetleń: 956

Lewis Hamilton uzyskał najlepszy czas podczas drugiej sesji treningowej przed niedzielną Gran Prix Japonii na torze Suzuka. 

Druga sesja treningowa miała rozpocząć się równo o godzinie 9 czasu polskiego oraz o 14 czasu lokalnego, ale z powodu złych warunków atmosferycznych rozpoczęcie sesji zostało odłożone w czasie. Ostatecznie sesja została wznowiona o godzinie 7:45 czasu polskiego oraz o godzinie 14:45 czasu lokalnego. Pierwszym kierowcą, który podczas drugiej sesji treningowej pojawił się na torze był Fin, Kimi Raikkonen. Z kolei Sergio Perez był pierwszym zawodnikiem, który uzyskał mierzony czas okrążenia.

Na kilkanaście minut przed końcem sesji Lance Stroll wypadł z toru w zakręcie numer 1 powodującym tym samym wywieszenie żółtej flagi, po tym incydencie Kanadyjczyk wrócił jednak na tor i uzyskał mierzony czas okrążenia. Oprócz Strolla w tym momencie sesji swoje czasy okrążeń odnotowało tylko 5 kierowców.

 

Do końca sesji już żaden kierowca nie uzyskał mierzonego czasu okrążenia i tym samym Lewis Hamilton wygrał drugi deszczowy trening przed niedzielną Grand Prix Japonii na torze Suzuka. Drugi czas uzyskał Esteban Ocon, na trzecim miejscu uplasował się Sergio Perez, czwarte miejsce podczas drugiego treningu zajął Felipe Massa, a czołową piątkę zamknął Lance Stroll. 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: