Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Co dalej z Brazylią?

Udostępnij na Facebook
15.11.2017 08:06, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 786

Kontrakt obowiązuje do 2020 roku, lecz tor Interlagos idzie pod młotek. Ze stawki znika Felipe Massa, a podczas tegorocznego weekendu GP nie tylko członkowie Mercedesa zostali obrabowani.

Ofiarami napadów byli nie tylko członkowie Mercedesa, którzy podróżowali z toru do hotelu po piątkowych sesjach, ale także członkowie Williamsa, FIA, Pirelli oraz Saubera.

Po piątkowym rabunku wzmożono ochronę. Toto Wolff stwierdził, że w pewnym momencie w drodze na tor widział tyle policji, że przypominało to wybuch wojny domowej. 

Nad tym co się stało szczególnie ubolewa Felipe Massa, który żegna się z F1 po tegorocznym sezonie. Również burmistrz Sao Paulo, Joao Doria przyznał, że jest mu przykro z powodu tego co się stało.

"To co miało miejsce nie ma usprawiedliwienia, ale widziałem już gorsze przypadki na innych torach wyścigowych. Po raz pierwszy mieliśmy tu tak poważną sprawę" - powiedział.

Interlagos ma kontrakt ważny do 2020 roku. Burmistrz uważa, że wydarzenia z ubiegłego weekendu oraz fakt, że odchodzi Felipe Massa, nie będą miały wpływu na negocjacje dotyczące nowej umowy.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: