Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Hamilton: Nie chcę tego co Alonso

Udostępnij na Facebook
13.12.2017 09:13, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 610

Lewis Hamilton nie chce startować w innych kategoriach, nie przymierza się też do tego, by za wszelką cenę poprawić rekord Schumachera.

Fernando Alonso wystartował w Indy500 i planuje start w LeMans. Lewis Hamilton stwierdził, że on nie obierze tej samej ścieżki.

"Bardzo trudno jest dziś zrobić coś innego i wyjątkowego" - powiedział kierowca Mercedesa w wywiadzie dla brazylijskiego UOL. "Kiedyś kierowcy ścigali się w kilku różnych kategoriach, ale nie mam ciśnienia by też tak zrobić."

"Podziwiam Fernando Alonso, że chce tak robić, ale dla mnie Formuła 1 to maksymalne doświadczenie, jakie może mieć kierowca."

Umowa z Mercedesem, który nie schodzi z pozycji lidera może zapewnić Lewisowi możliwość poprawienia rekordu Schumachera w liczbie mistrzowskich tytułów. Hamilton nie obiera sobie jednak takiego celu.

"Mam inne cechy i projekty, które mnie interesują i w czym jestem dobry" - powiedział. "W nadchodzących latach zobaczycie co to jest, ale to coś więcej niż ściganie się. Któregoś dnia odłożę swoje rękawice na bok i tyle. Mam nadzieję, że ludzie wokół zaakceptują to i docenią to w taki sam sposób jak moją jazdę."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: