Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Wolff: Nie tak to sobie wyobrażaliśmy

Udostępnij na Facebook
14.12.2017 11:05, autor: Aga Koszmider , wyświetleń: 756

Toto Wolff ubolewa nad tym, że przed Pascalem Wehrleinem zamyka się drzwi.

Szanse na znalezienie miejsca na przyszłoroczny sezon wydają się być bliskie zeru. Pascal stracił swoje miejsce w Sauberze. Jedyną opcją pozostaje Williams, ale i tam szanse na znalezienie zatrudnienia są bardzo małe.

"Pascal jest na trudnej pozycji, ponieważ nie ma tak naprawdę miejsca na przyszły rok jeśli drzwi Williamsa zostaną zamknięte" - powiedział Toto Wolff w wywiadzie dla Autosport. "Zasługuje na bycie w Formule 1. To bardzo dobry kierowca."

"Drzwi nie otworzyły się przed Pascalem tak jak na to liczyliśmy. Ma jednak potencjał, by stać się kierowcą odnoszącym w F1 sukcesy."


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2017-12-15 08:07:50
Niech się puknie w globus. Ciągle gada gładkie rzeczy, tylko po co? Gdyby był tak dobry to powinni go wziąć zamiast Bottasa. Jak jest taki dobry jak mówi to spokojnie powinien w tym samochodzie mieć podobne wyniki. W końcu Bottas też był perspektywicznym średniakiem.
Podobnie jak Sirotkin, trzy lata w Renault i nie poznali się na nim jaki jest dobry i do tego szybki, nie, nic z tych rzeczy po prostu pecunia non olet, pieniądze Sirotkina przydawały się, aż pojawiła się okazja mieć coś lepszego niż Sirotkin bo Kubica ale niestety te różne interesy pozwoliły otrzymać młodego, utalentowanego, o znanym nazwisku kierowcę Sainza a do tego dobrego odbiorcę silników.
Toto lepiej niech zajmie się swoimi samochodami niż ma pieprzyć farmazony na różne tematy i robić z siebie dobrego wujka dla wszystkich nawet dla Kwiata. cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: