Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Sainz: Jestem mega zadowolony

Udostępnij na Facebook
19.12.2017 15:01, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 856

Marzenie Carlosa Sainza spełniło się szybciej niż się tego spodziewał. I choć kosztowało go to sporo pracy, bo przejście z teamu do teamu w trakcie trwania sezonu nie jest łatwe, kierowca nie żałuje.

"Gdyby ktoś na początku tegorocznego sezonu powiedział mi, że tak się skończy, byłbym mega szczęśliwy" - powiedział Carlos Sainz, który z Toro Rosso przeszedł do Renault.

"Chciałem poczynić krok naprzód po sezonie 2017, a okazało się, że mój krok naprzód nadszedł cztery wyścigi wcześniej niż się spodziewałem. To spore wyzwanie, z mnóstwem pracy do wykonania. Ostatnie cztery wyścigi kosztowały nas sporo wysiłku, ale to się opłaciło i opłaci się w przyszłości."

Sainz jest dumny z tego, że sezon udało mu się ukończyć na dziewiątej pozycji. Kierowca przyznał, że czuje, że wykorzystał wszystkie możliwości jakie miał.

"Gdy pojawiła się szansa na zdobycie punktów wykorzystałem ją. Właśnie dlatego jestem na P9. Nawet jeśli czasem trudno mi było zdobyć punkty w Toro Rosso, nawet w Renault, ilekroć nadarzyła się okazja do wywalczenia punktów, udawało się. Jestem dumny z tego czego dokonałem i tego gdzie byłem."
 


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: