Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Massa: Nie spieszy mi się

Udostępnij na Facebook
07.01.2018 22:52, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 542

Felipe Massa stwierdził, że z przejściem do Formuły E nie będzie się spieszył, bo "chce mieć pewność, że będzie konkurencyjny od samego początku".

Massa o przejściu do Formuły E mówi od wielu miesięcy. Brazylijski kierowca zeszłoroczny sezon miał już spędzić w elektrycznej Formule, lecz tak się nie stało, bo Williams przekonał go do pozostania w F1 na jeszcze jeden sezon ze względu na przejście Bottasa do Mercedesa. 

Felipe obecnie przebywa na spokojnej emeryturze i nadal myśli o ściganiu się w FE. Nie ma jednak zamiaru wskakiwać do pierwszego lepszego bolidu. Brazylijski kierowca chce mieć pewność, że gdy zacznie się ścigać w nowej serii, od samego początku będzie konkurencyjny. 

"Staram się rozeznać w sytuacji" - powiedział Massa. "Chcę się ścigać w mistrzostwach, w których mogę od samego początku jeździć w ścisłej czołówce, walczyć o zwycięstwa i mistrzostwo. Przygotuję się na znalezienie odpowiedniego samochodu, odpowiedniego teamu i przygotuję sam siebie do rozpoczęcia sezonu. Nie stanie się to od razu."

"Na pewno nie jestem zainteresowany zajmowaniem miejsca innego kierowcy tylko po to, by tam być. Muszę przygotować się we właściwy sposób."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: