Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Dania z 'zielonym światłem'

Udostępnij na Facebook
11.01.2018 11:46, autor: Aga Koszmider, wyświetleń: 403

Chase Carey dał Danii zielone światło na organizację wyścigu GP. Potencjalna nowa runda w kalendarzu może zagościć w 2020 roku.

Uliczny wyścig w Kopenhadze może pojawić się w kalendarzu już za dwa lata. W ubiegłą środę Chase Carey pojawił się w Kopenhadze, by przedyskutować temat organizacji wyścigu i zapoznać się z możliwościami. Istnieją jednak pewne przeszkody. Prywatni inwestorzy wciąż zbierają pieniądze i starają się uzyskać pełne poparcie rządu oraz społeczności. Chcą też uzyskania umowy na trzy lata.

Duński rząd popiera ideę zorganizowania wyścigu, popiera projekt i jest gotów omówić sprawy ekonomiczne, ale nie będzie finansował większości przedsięwzięcia.


Wasze komentarze (1) Dodaj komentarz
~gość / 2018-01-13 16:50:19
Nie,Nie,Nie i jeszcze raz NIE!!!.Dość już tych nowych torów są przecież na świecie obiekty o których F1 zapomniała jakby nigdy nic a które mozna powolac do zycia ponownie jak np Imola(mogła by tu byc ta GP Europy),Gp Argentyny,Gp Portugalii(Estorii) czy chociazby Gp Holandii(Zandvoord) bo przeciez Verstapenn jest duzo bardziej lubiany niz Magnussen.Oczywiscie jest tez kwestia czy dany kraj chcialby organizacji ale gdyby FIA zaproponowala dobre warunki organizacji o co chyba za panowania Liberty Media chyba niema co sie martwic to ktowie cytuj
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: