Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Stroll przekuje naukę z debiutu w F1 w dobrą jazdę w sezonie 2018

Udostępnij na Facebook
19.02.2018 09:00, autor: Paweł Kwiatkowski, wyświetleń: 420

Lance Stroll ma zamiar wykorzystać "stromą krzywą uczenia się" swojego debiutanckiego sezonu Formuły 1 jako podstawę sukcesu w 2018 roku

Po swojej "stromej krzywej uczenia się" swojego pierwszego sezonu w F1, Lance Stroll jest przekonany, że Williams jest w stanie dać mu konkurencyjny samochód.

Kanadyjski nastolatek był jedynym kierowcą poza Mercedesem, Ferrari i Red Bullem, który w zeszłym roku zdobył trzecie miejsce na podium
w Grand Prix Azerbejdżanu, aby stać się najmłodszym w historii zdobywcą podium w historii F1.

Stroll Zgadza się że najważniejszym wydarzeniem w jego pierwszym sezonie, był uliczny wyścig w Baku. W jego początkowej kampanii w F1 było kilka frustrujących momentów, ale z rocznym doświadczeniem w sporcie, Lance chce robić postępy w 2018 roku.

19-latek wierzy, że Williams wyprodukuje konkurencyjny samochód w postaci FW41 i cieszy się z możliwości rozpoczęcia testów przedsezonowych na Circuit de Catalunya od 26 lutego.

“Przed każdym nowym sezonem jest wiele pytań i pytań bez odpowiedzi, co czyni go jeszcze bardziej ekscytującym "- powiedział Stroll - "Z całym zespołem nie możemy się doczekać powrotu na tor i zobaczenia jak wygląda nowy samochód".

"Dopóki nie jesteśmy na torze, nie będziemy wiedzieć, co zrobiła konkurencja. Ale jestem bardzo podekscytowany i optymistycznie nastawiony do nowego samochodu, który zbudował zespół. Ostatni rok był dla mnie bardzo trudnym zadaniem, ale teraz nie mogę się doczekać aby zobaczyć, co 2018 ma w zanadrzu".

Stroll wita nowego kolegę w drużynie, Siergieja Sirotkina, który towarzyszyć będzie mu w Williamsie podczas jego drugiego sezonu w F1, zastępując brazylijskiego weterana - Felipe Massę.

Brytyjski team podjął także na etat kierowcy rezerwowego, byłego kierowcę testowego, oraz etatowego i zwycięzcę wyścigu - Roberta Kubicę.


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: