Jaka będzie przyszłość Roberta Kubicy?
Czy Mercedes obroni mistrzostwo?
Sprawdź co zainteresowało Twoich znajomych.

GP Australii 2018-03-25
f1 - GP Australii
Pochmurno

18°C

26 km/h

Tłumacz

Podobne:

Skomentuj

Key: Honda w połowie sezonu dorówna Renault

Udostępnij na Facebook
01.03.2018 18:10, autor: Aleksandra Safin, wyświetleń: 1172

Dyrektor techniczny Toro Rosso jest pełen optymizmu odnośnie formy nowego dostawcy jednostek.

Toro Rosso w ubiegłym roku, w efekcie zagmatwanej umowy pomiędzy kilkoma firmami, przeszło na motory Hondy. Krytykowana za problemy z mocą i niezawodnością jednostka zajęła miejsce silników Renault. James Key, dyrektor techniczny Toro Rosso po pierwszych testach opowiedział telewizji Sky Sports o swoich odczuciach. Według niego, poziom motorów japońskiej firmy nie odbiega mocno od tego, co prezentował poprzedni dostawca.

,,Nie wiem, co Renault przygotowało na ten rok, ale mieliśmy dobre odczucia w kwestii tego, w którym miejscu byli w ubiegłym sezonie, i tego, co pokazują nam liczby. Trzeba patrzeć na nie z dystansem, ale wygląda na to, że nie jesteśmy daleko. Prawdopodobnie w końcówce tamtego roku Honda była bardzo blisko Renault. No i, rzecz jasna, wykonali krok naprzód w tym roku, co jest bardzo zachęcające."

Honda borykała się w ostatnich trzech latach z serią problemów, dopiero w drugiej połowie ubiegłego sezonu notując nieco lepsze wyniki. Key uważa, że forma producenta będzie tylko rosnąć.

,,Pozytywem, który widzieliśmy w Hondzie - pomimo wszystkich tych problemów - był fakt, że wciąż mieli zdolność do poprawy swojej jednostki i definitywnie była ona lepsza pod koniec minionego roku. Ten trend wydaje się nadal trwać i dopóki tak jest, nie ma powodu, dla którego nie mieliby dogonić Renault w połowie czy końcówce sezonu. Tego właśnie chcemy."


Wasze komentarze (0) Dodaj komentarz Bądź pierwszy!
Wyraź swoją opinię!
Strona jest zarządzana przez firmę
Scenic Group Sp. z o.o.
© 2018 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: