| 1 | Red Bull | 650 p. |
| 2 | McLaren | 497 p. |
| 3 | Scuderia Ferrari Marlboro | 375 p. |
| 4 | Mercedes GP Petronas | 165 p. |
| 5 | Lotus Renault GP | 73 p. |
| 6 | Force India | 69 p. |
| 7 | Sauber F1 Team | 44 p. |
| 8 | Scuderia Toro Rosso | 41 p. |
| 9 | AT&T Williams F1 Team | 5 p. |
| 10 | Team Lotus | 0 p. |
| 11 | HRT F1 Team | 0 p. |
| 12 | Marussia Virgin Racing | 0 p. |
| 1 | Mark Webber | Red Bull | 25 p. |
| 2 | Sebastian Vettel | Red Bull | 18 p. |
| 3 | Jenson Button | McLaren | 15 p. |
| 4 | Fernando Alonso | Scuderia Ferrari Marlboro | 12 p. |
| 5 | Felipe Massa | Scuderia Ferrari Marlboro | 10 p. |
| 6 | Adrian Sutil | Force India | 8 p. |
| 7 | Nico Rosberg | Mercedes GP Petronas | 6 p. |
| 8 | Paul di Resta | Force India | 4 p. |
| 9 | Kamui Kobayashi | Sauber F1 Team | 2 p. |
| 10 | Witalij Petrov | Lotus Renault GP | 1 p. |
| 11 | Jamie Alguersuari | Scuderia Toro Rosso | 0 p. |
| 12 | Sebastien Buemi | Scuderia Toro Rosso | 0 p. |
| 13 | Sergio Perez | Sauber F1 Team | 0 p. |
| 14 | Rubens Barrichello | AT&T Williams F1 Team | 0 p. |
| 15 | Michael Schumacher | Mercedes GP Petronas | 0 p. |
| 16 | Heikki Kovalainen | Team Lotus | 0 p. |
| 17 | Bruno Senna | Lotus Renault GP | 0 p. |
| 18 | Jarno Trulli | Team Lotus | 0 p. |
| 19 | Jérôme d'Ambrosio | Marussia Virgin Racing | 0 p. |
| 20 | Daniel Ricciardo | HRT F1 Team | 0 p. |
| 21 | Pastor Maldonado | AT&T Williams F1 Team | 0 p. |
| 22 | Vitantonio Liuzzi | HRT F1 Team | 0 p. |
| 23 | Lewis Hamilton | McLaren | 0 p. |
| 24 | Timo Glock | Marussia Virgin Racing | 0 p. |
Podobne:
06.02.2012 | Whiting tłumaczy się z brzydkich nosów bolidów F1 |
06.02.2012 | Whitmarsh:To była plastikowa atrapa |
05.02.2012 | Oliver Turvey prowadził nowego McLarena |
01.02.2012 | Goss: MP4-27 jest kompletnie przebudowany |
01.02.2012 | Hamilton: Będę bardziej konkurencyjny |
01.02.2012 | Nowy McLaren MP4-27 [zdjęcia+video] |
Pozostałe
06.02.2012 | Formuła 1 nie dla Alguersuariego |
05.02.2012 | Oczekiwania kierowców Lotusa na sezon 2012 |
05.02.2012 | Nowy bolid Lotusa E20 |
05.02.2012 | Charlie Whiting "prześwietli" bolidy w Jerez? |
05.02.2012 | Marko zdradza jak wygląda nowy bolid Red Bulla |
05.02.2012 | Alonso broni wyglądu Ferrari |
05.02.2012 | Oliver Turvey prowadził nowego McLarena |
05.02.2012 | Bianchi: Szukam innych możliwości |
04.02.2012 | Z misją w USA |
04.02.2012 | Montezemolo: Ferrari ma wszystko by wygrywać |
04.02.2012 | Karthikeyan: HRT czekają lepsze lata |
04.02.2012 | Tombazis: Nowy bolid Ferrari nie jest brzydki |
04.02.2012 | Hulkenberg i di Resta o sezonie 2012 |
04.02.2012 | Giedo van der Garde rezerwowym Caterhama |
04.02.2012 | Garść wiadomości ze świata Formuły 1 |
Z kim X-trade i dlaczego właśnie z McLarenem?
05.03.2010 14:21, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 1481
N-Gine gratulujemy Roberta Kubicy, X-Trade Brokers .... McLarena! Już nie tylko w polskich mediach pojawiły się głosy o powiązaniu biura maklerskiego z zespołem z Woking.
To żaden dowód. To co najwyżej "luźne" domysły piszącego, że X-Trade bliżej do sponsorowania Vodafone McLaren Mercedesa niż BMW Sauber F1 Team, a właśnie o [tylko] tych dwóch zespołach pisze dziś Puls Biznesu. Dodajmy pośpiesznie - ten sam Puls Biznesu, który jest jednym z partnerów medialnych - od dziś: najbardziej znanego kibicom F1 - biura maklerskiego.
Ale to przecież żaden dowód. Być może więcej "styczności" McLarena z X-Trade odnajdziemy w miejscu konferencji prasowej, podczas której ma dojść do oficjalnego potwierdzenia nawiązania współpracy sponsorskiej rodzimej firmy z zespołem z Woking. 09. marca o godzinie 11.00 w warszawskim hotelu Hilton ma odbyć się owa konferencja. Warto mieć na uwadze, że warszawski Hilton - jak setki mu podobnych Hiltonów - jest pośrednio związany z McLarenem - marka Hilton znajduje się w portfolio partnerów brytyjskiego teamu [o tym partnerstwie tutaj].
Oczywiście jest też inne wyjaśnienia - akurat na 09.03 wszystkie hotelowe sale konferencyjne w polskiej stolicy zostały zajęte. Poza Hiltonem. Że jednak wybór hotelu nie podyktowany był kwestią braku miejsca, a faktycznym powiązaniem McLarena z X-Trade zdają się sugerować [pytać?] za granicami kraju [tutaj].
Wasze komentarze (8)
Dodaj komentarzPanowie - nic nie jest oczywiste zarówno w biznesie, jak w dziennikarstwie :-) Mam jednak link do wiadomości, mówiącej, że X - Trade nie rozmawia włącznie z McL. Rozmawiają również z Ferrari i Renault F1 Team. http://www.renault-f1.fr/?N-Gine-et-X-Trade-Brokers-nouveaux cytuj
Co to za firma?! co cudzych karmi a swojemu nic nie pomoze żałosna cała ta x-? cytuj
Hmm, jeśli to prawda (że nie chodzi o RF1) to likwiduje u nich konto i idę do konkurencji. cytuj
Wszystko możliwe, Twoja wersja również jest sensowna. Do wtorku na szczęście niedaleko. Tak, czy inaczej to już duży sukces - dwie firmy z naszych granic zaistnieją jako sponsorzy w F1. Nie wykluczone, że to jeszcze nie koniec na tym. Przypuszczalnie możnaby się spodziewać dojścia polskiego sponsora teamu do RF1. Rozmowy zaczęli wcześniej. Wejście Lady przyćmiło pogłosy, ale roamawiać mogą nadal. cytuj
@ gagarin :-) wszyscy szukamy i grzebiemy gdzie się da. Zastanawia mnie jednak konferencja w Polsce, bo ich produkty finansowe mają być kierowane na rynek z kórego pochodzi zespół.
@ gagarin :-) wszyscy szukamy i grzebiemy gdzie się da. Zastanawia mnie jednak konferencja w Polsce, bo ich produkty finansowe mają być kierowane na rynek z kórego pochodzi zespół. cytuj
Zdaję sobie sprawę, że szanse RF1 nie 100%- towe, bo przekładają się na ilość potencjalnych zespołów do podpisania umowy. Jednak nie zerowe i zastanawia mnie fakt, że pompa zapowiedziana jest WŁAŚNIE w Polsce. Polski kapitał ktoś powie. Jednach chcąc poprzez umowę sponsorską i reklamę na bolidzie innym niż RF1, słusznym i logicznym byłóby zorganizowanie takiej pompy w " ojczyźnie teamu sponsorowanego", który ma być rynkiem działań firmy sponsorującej. To spekulacje, wiem, nie pozbawione przynajmniej jakiejś logicznej konsekwencji. Bo i tak przecież - pożyjemy ... itd...
Zdaję sobie sprawę, że szanse RF1 nie 100%- towe, bo przekładają się na ilość potencjalnych zespołów do podpisania umowy. Jednak nie zerowe i zastanawia mnie fakt, że pompa zapowiedziana jest WŁAŚNIE w Polsce. Polski kapitał ktoś powie.
Jednach chcąc poprzez umowę sponsorską i reklamę na bolidzie innym niż RF1, słusznym i logicznym byłóby zorganizowanie takiej pompy w " ojczyźnie teamu sponsorowanego", który ma być rynkiem działań firmy sponsorującej. To spekulacje, wiem, nie pozbawione przynajmniej jakiejś logicznej konsekwencji. Bo i tak przecież - pożyjemy ... itd... cytuj







06.02.2012




