Ranking_up Ranking_down
GP Australii 2012-03-18
Formuła 1 - GP Australii
Częściowe zachmurzenie

12.1°C

0 km/h

Podobne:

Whitmarsh: Będzie nieprzyjemnie


08.03.2010 22:44, autor: Dawid Prokopowicz, wyświetleń: 798


Choć obaj zapowiadają walkę na całego, w pewnym momencie sezonu któryś będzie zerkał na plecy kolegi. Hamilton czy Button?


O rywalizacji ostatnich brytyjskich czempionów Formuły Jeden mówili już chyba wszyscy na Wyspach [Królowa Elżbieta II?] Gdyby jednak za opinię angielskiego ogółu miały służyć wypowiedzi znanych komentatorów i byłych kierowców [np. Eddie Jordan, Nigel Mansell] Jenson Button miałby do udowodnienia więcej niż zespołowy partner, Lewis Hamilton.

"W pewnym momencie [sezonu] jeden z nich zacznie się czuć mniej komfortowo, gdyż to właśnie on okaże się być zdominowanym przed partnera." [Martin Whitmarsh]

Na zakończenie sezonu 2010 górą będzie:


"Dopiero na torze można przekonać się o konkurencyjności kierowców. Ja sam nie udam się na pierwszy wyścig z myślą, że 'jeśli mnie pokona, już po mnie'. Nie, myślę sobie raczej, że jeśli go pokonam, to: 'yupi, to jest to'! [Jenson Button]


10 głosów, średnia: 5.5/10
Jeszcze nie zagłosowałeś.
Nakarm glodne dziecko - wejdź na strone www.Pajacyk.pl

Wasze komentarze (4)

Dodaj komentarz
6205leni93 [komentarzy: 301] / 2010-03-09 21:37:32
ja myśle że nick-robert hehe będzie jazda na pewno cytuj
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-03-09 00:32:35
... a wtedy z której pary będzie powtórka: Robert - Nikuś czy Luis - Fernando? ;) cytuj
22Federacja [komentarzy: 433] / 2010-03-08 23:12:13
mainstage: Wkradł się mały chochlik...na początku wcięło "C" ;)
Te chochliki to tak lubią nocą i wczesnym rankiem przyatakować. Dzięki. poprawione cytuj
mainstage [komentarzy: 2] / 2010-03-08 23:09:22
Wkradł się mały chochlik...na początku wcięło "C" ;) cytuj
© 2012 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: