Wiadomości F1zone.pl

GP Monako 2012-05-27
Formuła 1 - GP Monako
Częściowe zachmurzenie

17°C

6 km/h

Ranking_up Ranking_down

Podobne:

Typuj

     
Baner_f1shop

Mercedes GP zadowolony, ale te opony...


12.06.2010 10:17, autor: Grzegorz Franowski, wyświetleń: 627


Wielu kierowców skarżyło się na tempo, z jakim na brudnej i śliskiej nawierzchni kanadyjskiego toru zużywają się opony. Kierowcy Mercedesa - Nico Rosberg i Michael Schumacher - nie byli w tej kwestii wyjątkami.


Nico Rosberg
P1 - P4, 1:18.356
P2 - P3, 1:17.151

"Generalnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z postępu, jaki dokonaliśmy dzisiaj, chociaż warunki były trudne, gdyż było bardzo ślisko. Zrobiliśmy kilka dobrych zmian w konfiguracji w celu poprawy zachowania się samochodu na torze. Dużo czasu poświęciliśmy na pracę nad oponami, chcąc zrozumieć ich działanie. Miękkie opony były szczególnie problematyczne i walczyliśmy trochę z nimi, podobnie zresztą jak większość zespołów. Ale ogólnie był to dobry start i mamy bardzo dużo informacji, którym przyjrzymy się tej nocy."
Michael Schumacher
P1 - P2, 1:18.285
P2 - P9, 1:17.688
"Moje sesje były dziś nieco zmiksowane. Rano odnotowaliśmy postęp, ale już w drugiej sesji mieliśmy kilka problemów, z którymi nie mogliśmy sobie poradzić. Podstawowym celem popołudnia było zmuszenie opon do optymalnej pracy. Tor jest bardzo brudny i oznacza to, że  wszyscy zmagają się z granulowaniem. Jeśli będzie padał deszcz, warunki nie ulegną poprawie i prawdopodobnie ciężko będzie zmusić opony do właściwej pracy. Trudno też przewidzieć, jak potoczy się jutrzejszy dzień. Mam wrażenie, że wykonujemy wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co sytuuje nas jako mniej więcej trzeci najszybszy zespół w stawce."


14 głosów, średnia: 5.5/10
Jeszcze nie zagłosowałeś.
Nakarm glodne dziecko - wejdź na strone www.Pajacyk.pl

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-06-12 17:25:57
Dwie minuty jazdy, to postęp? cytuj
6015nomadwcm [komentarzy: 445] / 2010-06-12 15:11:24
Jak nie popada to i może. Przynajmniej temperatura żeby wyższa była. cytuj
730Ayrton Senna da Silva [komentarzy: 1448] / 2010-06-12 12:53:28
ehh...świeża nawierzchnia...nienagumowana do tego jakość jeszcze pewnie nienajlepsza
oby do wyscigu sie ustabilizowało cytuj
© 2012 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: