Wiadomości F1zone.pl

GP Monako 2012-05-27
Formuła 1 - GP Monako
Częściowe zachmurzenie

17°C

6 km/h

Ranking_up Ranking_down

Podobne:

Typuj

     
Baner_f1shop

Rynek transferowy bez hitów?


16.06.2010 10:29, autor: Dawd Prokopowicz, wyświetleń: 1154


Williams planuje zatrzymać swój brazylijsko-niemiecki duet także na przyszły sezon. Powrót Heidfelda?


McLaren, Red Bull, Ferrari, Mercedes. Zespoły, które zdążyły ochrzcić się jeszcze przed sezonem mianem "wielkiej czwórki" deklarują utrzymanie obecnej obsady kierowców na sezon 2011. W będącego pod ostrzałem mediów Michaela Schumachera wierzy Ross Brawn i sam koncern - dla którego 41-latek jest żywym logo - i jego zastąpienie jest mało prawdopodobne.

W Renault F1 Team sprawy wydają się centralizować na osobie Roberta Kubicy. Vitalij Petrov, którego dziś można by uznać za najlepiej radzącego sobie debiutanta w 2010, walczy o zachowanie posady - batalia o wyścigową przyszłość odbywa się jednak nie tylko na torze, a przy stoliku, na którym znaleźć się powinny oczekiwane przez Gerarda Lopeza ruble [dużo rubli], [bardzo dużo rubli]. Wraz z nagłośnieniem pogłosek o znajdującym się na horyzoncie Enstone Kimim Raikkonenia w mediach pojawiły się przypuszczenie, że pieniądze po rosyjskiej stronie jednak "się znajdą."

Auto Motor und Sport podaje, że Williams zdecydowany jest zatrzymać duet Hulkenberg-Barrichello. Niemiec traktowany jest jako obiecująca inwestycja na przyszłość, zaś Brazylijczyk jako mająca ukierunkować zespół skarbnica wiedzy. "Bez Rubensa bylibyśmy nigdzie" - mówi szef ekipy z Grove [8 pkt.], sir Frank Williams.

Media przewidują, że największą aktywność powinniśmy zaobserwować w przypadku ekip nowych [HRT?] oraz w BMW Sauber i być może Force India. O drzwi pierwszego składu Silverstone coraz głośniej miałby pukać Paul di Resta, który mógłby zastąpić ... chcącego większych wyzwań Sutila [?] czy wciąż walczącego o zaufanie Liuzziego [?]. Swoją osobę zareklamował Pedro de la Rosa, który sam zdaje się nie wierzyć w pozostanie w Hinwil w przyszłym sezonie. Opcją Saubera miałby być m.in. Meksykanin Sergio Perez lub sugerowany przez niemieckiego Bilda Nick Heidfeld - zauważalnie sfrustrowany Quick Nick:

"Obawiam się, że 10 najwyżej notowanych foteli zostało już zajętych."
[N. Heidfeld]
Media przypominają również, że w obwodzie pozostaje utalentowany Australijczyk Red Bulla, Daniel Ricciardo.

Aktualizacja: A może jednak szykuje nam się HIT, bo za taki należałoby uznać powrót mistrza świata 1997, Jacquesa Villeneuve'a do Formuły Jeden. Pojawiły się głosy, że usługami Kanadyjczyka zainteresowany jest Peter Sauber.


17 głosów, średnia: 5.24/10
Jeszcze nie zagłosowałeś.
Nakarm glodne dziecko - wejdź na strone www.Pajacyk.pl

Wasze komentarze (10)

Dodaj komentarz
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-06-17 12:52:28
Kojarzę. Zachodnie publikatory szeryły takie pogłoski. Robert później zaprzeczał. Moullierowi chodziło o dogranie załogi, a Nick też się nie palił. A Vettel może odejść do ... Merola. Albo za Kaisera, albo będa śmigać razem wysadzając z siodła Rosberga. cytuj
6995MarcoF1 [komentarzy: 2421] / 2010-06-17 08:44:30
kiedyś był artykuł na f1.com .Kubica ponąć nie chciał nicka w fotelu nr.2 może dlatego iż nie darzył sobie go jakąś wielką sympatią osobistą i tą na torze . np GP Europy w 2007 pamiętny start KUB vs HAI albo pitstop w Spa (2008) w reni na pewno nie miałby takich forów (prędzej Kubica) ale czy naprawdę Chcielibyście widzieć niemca obok Kubicy w przyszłym sezonie ?

ps. Ja na pewno NIE cytuj
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-06-17 04:07:12
Bez hitów? A gdyby Robert spotkał się z Sutilem w Reni? A gdyby Vettel mimo dążeń zatrzymania go chciał odejść? To byłby hit. Gdzie poszedłby? Kto i gdzie mu grzeje miejsce? Sam Vettelowi ustąpiłby swoje, czy wysadziłby z kubła obecnego partnera mając silne układy i gdzie udałby się wtedy ten partner będąc do wzięcia? A Heidfeld dążący do powrotu... Pogadamy o tym? :-) cytuj
730Ayrton Senna da Silva [komentarzy: 1448] / 2010-06-17 01:08:09
Może KIMI?
ma talent i umiejetności wie czego chce nie idzie na kompromisy...walczy do konca...jest sympatyczny...jedna z najlepszych opcji jeżeli Kimi zdecydowałby sie na powrót cytuj
6015nomadwcm [komentarzy: 445] / 2010-06-16 22:21:18
Mi marzy się para Alguersuari+Kubica oczywiście w R31, ale to chyba nie realne :/ cytuj
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-06-16 18:06:03
Obecnie Romain jeździ z sukcesami w innych seriach. Gdyby Nelsinio czynił takie cuda, jak Petrov prasa "jadłaby" go jeszcze bardziej. Renia chce młodego. Petrov - nie wiem nawet jak się odnieść. Trudno przewidzieć dalszy jego rozwój a zespół raczej nie chciałby ryzykować klasyfikacji niższej, niż mogłaby mieć z dwóch kierowców przy udanym kierunku i tempie rozwoju w tym i w przyszłym roku z R31. Villeneuve nie wchodzi w rachubę z powodu wieku i przerwy przekładającej się na dyspozycję, do czego odniósł się Boullier. cytuj
7100immarlena [komentarzy: 2440] / 2010-06-16 17:50:41
Mam nadzieję, że Vitaly się utrzyma [Rosjanie zgromadzą bardzo bardzo dużo rubli]. Villeneuve to rzeczywiście byłby hit. cytuj
6995MarcoF1 [komentarzy: 2421] / 2010-06-16 16:17:16
chętnie bym zobaczył w efce Romaina po przejęciu steru Piqeta =R29 nie pokazał swoich możliwości cytuj
JUR [komentarzy: 1316] / 2010-06-16 14:32:16
Walczy o powrót również Grosjean, który - gdyby tyle wtczyniał co Petrov... ten akurat wyczyniał więcej, niż pokazywał realizator. Za to goścoe z trybun widzieli, a teraz dzielą się obficie :) cytuj
6995MarcoF1 [komentarzy: 2421] / 2010-06-16 12:39:09
bla,bla,bla kolejne bicie piany cytuj
© 2012 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: