Wiadomości F1zone.pl

GP Monako 2012-05-27
Formuła 1 - GP Monako
Pochmurno

20°C

6 km/h

Ranking_up Ranking_down

Podobne:

Typuj

     
Baner_f1shop

Sutil: niekoniecznie ciekawa Walencja


19.06.2010 20:04, autor: Grzegorz Franowski, wyświetleń: 999


Kierowca Force India - Adrian Sutil - ma nadzieję potwierdzić dobrą dyspozycję VJM03 na "niezbyt ciekawym" torze-arenie europejskiego Grand Prix.


W ubiegłym sezonie kierujący VJM02 Adrian Sutil zakończył europejskie Grand Prix na dziesiątym miejscu. Co o ulicach Walencji sądzi Niemiecki kierowca?

"W ubiegłym roku byliśmy całkiem konkurencyjni w Walencji. Finiszowałem na dziesiątej pozycji, więc i tym razem samochód powinien spisać się dobrze. Jest tu trochę inaczej niż w Montrealu, gdzie mamy tylko długie proste i szykany. W Walencji potrzeba nieco więcej docisku.”
Sutil nie zalicza hiszpańskiego obiektu do grupy torów, które wzbudzają szczególny entuzjazm kierowców.
"Nie jest to jakiś najciekawszy tor! Jest całkiem łatwy, płynny, z niezłą przyczepnością - nie stwarza zbyt wiele problemów. Na pewno minusem jest to, że nie ma tutaj wymagających zakrętów - są proste, jest ‘agrafka’ z szerokim poboczem i tak w kółko. Od ulicznych torów należy oczekiwać emocjonujących wyścigów, ale tutejszy obiekt jest po prostu zwyczajny.” [Adrian Sutil]


13 głosów, średnia: 5.15/10
Jeszcze nie zagłosowałeś.
Nakarm glodne dziecko - wejdź na strone www.Pajacyk.pl

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz
7100immarlena [komentarzy: 2440] / 2010-06-21 13:50:49
MarcoF1: i tak powinno być ,żaden niemiecki kierowca nie powinien wzbudzać u ciebie emocji . małymi kroczkami wyprostujemy cię na Kubicomaniaka :D

niedoczekanie Twoje cytuj
6995MarcoF1 [komentarzy: 2421] / 2010-06-21 08:50:06
i tak powinno być ,żaden niemiecki kierowca nie powinien wzbudzać u ciebie emocji . małymi kroczkami wyprostujemy cię na Kubicomaniaka :D cytuj
7100immarlena [komentarzy: 2440] / 2010-06-20 21:35:52
Sutil też nie wzbudza mojego entuzjazmu cytuj
© 2012 F1zone.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reprodukowanie, przechowywanie lub udostępnianie całości serwisu lub jego części bez zgody właściciela jest zabronione.
Ikona_ustawienia
Ikona_ustawienia_x

Kolor marginesów:

Kolor tła pod tekstem: