Darmowy bonus 50 PLN od BetClic

Przed nami decydujące, a zaraz najciekawsze starcia podczas US OPEN. Z tej okazji legalny polski bukmacher – BetClic przygotował bonus dla graczy. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby liczyć na darmową premię i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

Bonus za aktywność od bukmachera BetClic

Bonus za aktywność od bukmachera BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Oferta dostępna jest graczom w dniach od 2 do 8 września. Chcąc z niej skorzystać należy się niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Chcąc liczy na darmowe bonusy wystarczy zagrać kupony SOLO lub AKO, na których będą znajdować się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na ŻYWO. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z tenisa!

Bukmacher wymaga, żeby kurs wyniósł minimum 1.80, zaś stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki i zagra co najmniej trzy kupony może liczyć na darmowe bonusy:

  • za zagranie trzech kuponów – bonus 25 PLN
  • za zagranie pięciu kuponów – bonus 50 PLN

Premia zostanie przyznana na konto gracza niezależenie od rozliczenia kuponu! Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 9 września.

BetClic: jaki kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashback należy wpisać kod promocyjny KOD 500 podczas rejestracji konta.

To sprawi, że jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot o wartości 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online