550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych oferuje graczom legalny bukmacher w Polsce. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego. Unikatowy kod znajdziesz poniżej w artykule.

Darmowy kod promocyjny BetClic

Darmowy kod promocyjny BetClic

Z tej formy promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera BetClic Polska.

Trzeba mieć na uwadze, że wspomniany wyżej operator na terenie Polski działa legalnie i typowanie u niego jest w zgodne z naszym prawem.

Typer, który chce skorzystać z Cashbacka w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Wykonać o można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Założenie konta żadnej osobie nie sprawi żadnych problemów, a co za tym idzie nie zajmie zbyt wiele czasu.

BetClic kod bonusowy za darmo

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jedyna opcja jest to wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Później typer już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Pozostaje już graczowi dokonać wpłatę i zagrać pierwszy zakład, który to jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez żadnego ryzyka.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Typer sam sobie wybiera rodzaj zakładu, typy oraz stawkę kuponu, ponieważ bukmacher BetClic daje wolną rękę w tej kwestia każdemu graczowi.

Zakład, jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej otrzyma użytkownik zwrot 100% stawki, aż do 550 złotych!

BetClic Polska online

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe promocje jak i bonusy za obstawienie meczy.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej Betclic oraz TV BetClic, gdzie legalnie i to bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...