550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych oferuje graczom legalny bukmacher w Polsce. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego. Unikatowy kod znajdziesz poniżej w artykule.

Darmowy kod promocyjny BetClic

Darmowy kod promocyjny BetClic

Z tej formy promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera BetClic Polska.

Trzeba mieć na uwadze, że wspomniany wyżej operator na terenie Polski działa legalnie i typowanie u niego jest w zgodne z naszym prawem.

Typer, który chce skorzystać z Cashbacka w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta. Wykonać o można wyłącznie na stronie bukmachera www.BetClic.pl.

Założenie konta żadnej osobie nie sprawi żadnych problemów, a co za tym idzie nie zajmie zbyt wiele czasu.

BetClic kod bonusowy za darmo

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka.

Jedyna opcja jest to wpisanie hasła promocyjnego „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Później typer już takiej możliwości nie będzie posiadał.

Pozostaje już graczowi dokonać wpłatę i zagrać pierwszy zakład, który to jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez żadnego ryzyka.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Typer sam sobie wybiera rodzaj zakładu, typy oraz stawkę kuponu, ponieważ bukmacher BetClic daje wolną rękę w tej kwestia każdemu graczowi.

Zakład, jak okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej otrzyma użytkownik zwrot 100% stawki, aż do 550 złotych!

BetClic Polska online

Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom regularnie ciekawe promocje jak i bonusy za obstawienie meczy.

Dodatkowo gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej Betclic oraz TV BetClic, gdzie legalnie i to bez żadnych opłat można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online