Betclic daje 40 PLN na NBA. Obstawianie z kasą w Misji Basket!

Legalny bukmacher BetClic przeprowadza promocję swoim graczom „Misja Basket”. Wystarczy trafić trzy kupony z NBA, aby oprócz wygranej kwoty otrzymać extra bonus o wartości 40 PLN.

BetClic. Bonus 2019

BetClic. Bonus 2019

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 16 do 23 grudnia. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Basket”.

Promocja polega na zagraniu co najmniej trzech kuponów pojedynczych lub AKO. Kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.70.

betfan kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, ze na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy z NBA, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

Stawka każdego zakładu promocyjnego nie może być mniejsza niż 20 PLN. Natomiast z oferty są wykluczone zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał minimum trzy kupony spełniające powyższe warunki promocji, a do tego zostały rozliczone jako wygrane to oprócz wygranej kwoty gracz otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic za darmo:

W formie promocji powitalnej legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy promocji koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Zagrany zakład jak okaże się przegrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie typer otrzymać może 510 PLN. W przypadku wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...