Betclic zwraca podatek za typowanie meczy z tenisa

Najnowsza promocja u legalnego bukmachera Betclic jest to „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Wystarczy typować dowolne zdarzenia z tenisa, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot podatku, aż do 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie tenisa w Betclic

A śmiało trzeba powiedzieć, że sezon tenisowy rozkręca się na dobre. Obecnie oprócz turnieju Australian Open rozgrywane jest kilka innych imprez.

Natomiast każdy z aktywnych typerów ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Lecz chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A jest ona aktywna w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocji jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to muszą znajdować się dowolne zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić z dowolnej kategorii, a także z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak co istotne kurs ich nie może być mniejszy niż 1.50.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku wygranej cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast jeśli faworyci zawiodą typer otrzyma zwrot podatku za każdy przegrany kupon. Łącznie na konto typera może wrócić nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic online na start każdemu nowemu użytkownikowi oferuje zakład bez ryzyka. A kwota zwrotu jest dosyć pokaźna, ponieważ może wynieść nawet 550 PLN.

Lecz Cashback będzie aktywny typerom wyłącznie pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online