Bukmacher Fortuna zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom na zakłady ze skoków narciarskich. Wystarczy zagrać kupon: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki o wartości 20 PLN.

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Darmowy bonus 20 PLN na skoki

Ta akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej akcji mogą skorzystać jedynie w dni, kiedy rozgrywane będą konkursy w Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, czyli 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020.

Warto jest mieć na uwadze fakt, że typerzy swojego udziału nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach akcji kwalifikują się kupony LIVE:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że na kuponie KONIECZNIE musi znajdować się co najmniej jeden typ ze skoków narciarskich. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ skoczkowie rywalizują podczas Turnieju Czterech Skoczni.

betfan kod promocyjny

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak minimalna stawka każdego zakładu to 20 PLN, ale wykluczone automatycznie są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ bukmacher Fortuna przyzna bonus o wartości 20 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna 2020

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN
  • cashback bez ryzyka do 115 PLN

Każdy nowy gracz z tych bonusów będzie mógł skorzystać jedynie pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl