Bonus 50 PLN za przegrany kupon od BetClic na Ligę Mistrzów

W związku z spotkaniach drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów bukmacher BetClic oferuje promocję graczom – Combi Crush”. Podczas te akcji wspomniany operator przyznaje bonus 50 PLN za przegrany kupon.

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

„Combi Crush” u bukmachera BetClic

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej oferty można skorzystać w dniach od 30 września do 2 października.

Gracz, który chce wziąć udział w promocji „Combi Crush” musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej akcji bukmacher BetClic dopuszcza jedynie kupony AKO, na których będa znajdować się WYŁĄCZNIE spotkania z drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Kurs łączny kuponu nie może mniejszy niż 5.00.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN, ale z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus w wysokości 50 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany. Każdy gracz może otrzymać JEDEN bonus.

Zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby bukmacher aktywował Cashback.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Gracz może otrzymać maksymalnie zwrot w wysokości 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...