Bonus dla graczy na LaLigę w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.

Limitowaną ofertę promocyjną na LaLigę przygotował legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy poprawnie wytypować osiem pojedynków, które zostaną rozegrane w ramach dwudziestej ósmej kolejki wspomnianych rozgrywek, aby oprócz wygranej typerzy otrzymali dodatkowe środki. Trzeba przyznać, że pula nagród jest okazała, ponieważ wynosi, aż 45 000 PLN.

Typer LaLigi z pulą nagród 45 000 PLN.

Typer LaLigi z pulą nagród 45 000 PLN.

Hiszpańska LaLiga po przerwie wznawia swoje rozgrywki ligowe. Emocji na pewno nie zabraknie już od pierwszych pojedynków, ponieważ swoje mecze rozegrają chociażby Real Madryt, czy FC Barcelona. Te zespoły walczą o Mistrzostwo Kraju i każdy punkt dla nich jest na wagę złota.

Natomiast bukmacher Betclic online graczom przygotował specjalna ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest użytkownikom do 12 czerwca do godz. 22:00. Pula nagród jest niezwykle okazała, bowiem wynosi, aż 45 000 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać, a należy to zrobić poprzez zrealizowanie dwóch czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Następnie gracz musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się w sekcji promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Bonusy dla typerów. Extra gotówka dla graczy.

Warunki oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” śmiało trzeba podkreślić, że są niezwykle proste. Bowiem dopuszczone przez bukmachera Betclic są wyłącznie zakłady AKO na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu zdarzeń z dwudziestej ósmej kolejki hiszpańskiej LaLiga.

Wymagane jest oddanie typów w formacie 1 lub x lub 2, tj. [wygrana gospodarzy lub gości bądź remis] z oferty przedmeczowej na następujące pojedynki:

  • Valencia vs Levante
  • Espanyol vs Alaves
  • Celta Vigo vs Villarreal
  • Leganes vs Valladolid
  • Real Mallorca vs FC Barcelona
  • Athletic vs Atletico
  • Real Madryt vs Eibar
  • Real Sociedad vs Osasuna
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Nie można zapominać, że w ramach akcji „Piłkarski Jackpot” każdy gracz ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych. Natomiast stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Typerom, którym uda się poprawnie wytypować wyżej wspomniane pojedynki to oprócz wygranej podzielą podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi, aż 45 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta online u legalnego bukmachera Betclic Polska mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Opisany Cashback będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze hasło promocyjne —>>> KOD550 dla formularzu rejestracyjnym.

Nie można zapominać, że użytkownicy, którzy posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowe, które można obejrzeć na żywo online.


Zakłady bukmacherskie BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online