Bonus dla graczy za obstawienie Formuly 1 od STS

W związku z panującą pandemią Korona Wirusa dopiero w najbliższy weekend czekają nas pierwsze wyścigi w Formule 1. Na pewno będą to inne zawody niż miały do tej pory, ale każdy z kierowców czuje z pewnością spory „głód” rywalizacji.

Pewny bonus na Formułę 1.

Pewny bonus na Formułę 1.

W najbliższą niedzielę odbędzie się wyścig o GP Austrii. Będą to tym samym będą to pierwsze zawody w tym sezonie. Z pewnością każdy z zawodników będzie walczył o zwycięstwo. A śmiało można powiedzieć, że rywalizacja zapowiada się ciekawie.

Na tą okazję legalny bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to może wygrać dodatkowe 20 PLN oprócz wygranej gotówki.

Chcesz skorzystać z oferty „Powrót F1”? Jak tak, to pamiętać, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Należy to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz” w zakładce tej oferty.

Bonus dla graczy na F1

Promocja „Powrót F1” polega na zagraniu zakładu AKO, na których muszą znajdować się trzy zdarzenia z każdej dyscypliny. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach dojdzie to rywalizacji chociażby w piłce nożnej, tenisie, czy też Esporcie.

Jednak konieczny wymóg jest taki, aby na zakładzie znajdował się typ na zwycięzcę GP Austrii. Głównym faworytem jest na pewno Hamilton. Jednak z pewnością łatwo się nie poddadzą chociażby Vettel, Verstappen czy Leclerc.

Kod promocyjny na Cashback

Należy mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynosić nie mniej niż 25 PLN. Te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Jeśli zagrany przez gracza zakład okaże się wygrany to super. Oprócz wygranej gotówki na konto gracza trafi dodatkowy bonus o wartości 20 PLN.

Bonus startowy w STS:

Warto jest widzieć, że bukmacher STS przyznaje na sam początek pewne 29 PLN do wykorzystania na obstawianie Formuły 1 i to bez wpłaty własnej.

Użytkownik, który zdecyduje dokonać swojego pierwszego depozytu będzie mógł liczyć na dodatkowy bonus. A mianowicie premię równowartości wpłaty, a maksymalna kwota to, aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jednym moment, aby to zrobić. Później gracz już takiej opcji nie będzie posiadał.

Warto jest również pamiętać o akcji „Wygrywaj podwójnie”. Gracze co tydzień w ramach tej ofery otrzymują darmowe środkiza obstawienie meczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...