Bonus dla każdego gracza za obstawienie meczy od BetClic. Kasa co tydzień.

Specjalna ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher BetClic. Wystarczy obstawiać mecze online, aby odebrać darmowe bonusy i to co istotne nie zależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy bukmacherskie

W Betclic darmowe bonusy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że obecnie oferty bukmacherów są bardzo ubogie. Wynika to z tego, że zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszonych i tym samym duża ilość pojedynków nie jest rozgrywana.

Jednak nie da się ukryć, że obecnie niezwykle popularne jest obstawienie E-sportu, gdzie to duża część typerów obstawia właśnie tą dyscyplinę. Natomiast fani piłki nożnej mogą emocjonować się chociażby ligą białoruską, która to obecnie przeżywa sporą popularność.

Bonus za obstawienie meczy.

Jednak legalny bukmacher BetClic Polska wychodzi graczom na przeciw i przygotował ciekawą promocję na obstawienie meczy – „Liga BetClic. Bonus co tydzień.” W ramach tej oferty każdy gracz może liczyć na darmowe środki. Istotną sprawą w tym wszystkim jest fakt, że nie ma znaczenia, jak zagrane zostały rozliczone.

W dodatku nie ma również ograniczeń co do dyscypliny, ponieważ każdy gracz sam wybiera, jakie znajdą się zdarzenia na zakładzie. Gracz ma również szerokie „pole popisu” co do typów. Bowiem w ramach tej oferty kwalifikują się przedmeczowe oraz na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że może to być wyłącznie zakład wielokrotny [AKO], którego kurs łączny nie będzie mniejszy niż 2.00.

Trzeba mieć na uwadze, że minimalna stawka zakładu to 20 złotych, ale z tej oferty wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć. Dokonać tego można jedynie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie kliknięcie w zakładkę „Liga BetClic. Bonus co tydzień.”

Ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, każdy z nich dostępny jet typerom w dniach

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości zagranych kuponów. Gracz w jednym etapie może otrzymać nawet 50 złotych.

Ilość kuponów Wysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu 10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni 15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Każdy gracz w ramach tej oferty może otrzymać maksymalny bonus o wartości 100 złotych.

Kod promocyjny w BetClic Polska

Bukmacher BetClic Polska, który działa w Polsce legalnie oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka, aż do 550 PLN.

Chcąc skorzystać z Cashbacku gracz koniecznie musi wpisać jedynie hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas, jak kupon okaże się wygrany to super Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online