Bonus do 1229 na start u bukmachera STS ze specjalnym kodem promocyjnym.

Limitowana ofertę promocyjną graczom przygotował STS zakłady bukmacherskie online. Gracze przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE mogą już na start otrzymać darmowe środki w postaci bonusu bez depozytu o wartości 29 złotych oraz premie za wpłatę do 1200 złotych.

Bonus za darmo u bukmachera STS

Bonus za darmo u bukmachera STS

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. Typer, który chce obstawiać mecze może jedynie to zrobić w internecie.

W związku z tym bukmacher STS przygotował limitowana promocję na nowym graczom. Typer, który chce z niej skorzystać w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl.

Należy mieć na uwadze, że ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu oraz trudności.

Kod na bonus u legalnego bukmachera STS

Gracz, który chce otrzymać darmowe środki już na sam początek musi jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że po poprawnej weryfikacji konta gracz otrzyma 29 złotych i to bez depozytu.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy bonus za wpłatę do 1200 złotych

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależnienia jest wyłącznie od wpłaconej gotówki, ponieważ bukmacher STS przyznaje środki równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1000 PLN. Taka samą wartość otrzyma, ale w formie środki bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał, aż 2000 złotych na grę.

Warto jest mieć na uwadze, że otrzymane środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym, jak bukmacher dokona zaksięgowania wpłaty.

Betgames w STS online. Legalny poker w Polsce.

STS w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskich posiada również Betgames. Gracze tam legalnie i to online mogę grać w takie, gry jak:

  • poker
  • wojnę
  • bakarat

Ważna sprawą jest fakt, że jest grą za prawdziwą gotówkę i to legalnie z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...