Bonus do 1229 na start u bukmachera STS ze specjalnym kodem promocyjnym.

Limitowana ofertę promocyjną graczom przygotował STS zakłady bukmacherskie online. Gracze przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego –>> BETONLINE mogą już na start otrzymać darmowe środki w postaci bonusu bez depozytu o wartości 29 złotych oraz premie za wpłatę do 1200 złotych.

Bonus za darmo u bukmachera STS

Bonus za darmo u bukmachera STS

Pamiętać trzeba, że w dalszym ciągu punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. Typer, który chce obstawiać mecze może jedynie to zrobić w internecie.

W związku z tym bukmacher STS przygotował limitowana promocję na nowym graczom. Typer, który chce z niej skorzystać w pierwszej kolejności musi dokonać rejestracji konta na www.STS.pl.

Należy mieć na uwadze, że ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu oraz trudności.

Kod na bonus u legalnego bukmachera STS

Gracz, który chce otrzymać darmowe środki już na sam początek musi jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że po poprawnej weryfikacji konta gracz otrzyma 29 złotych i to bez depozytu.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Darmowy bonus za wpłatę do 1200 złotych

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Wysokość otrzymanego bonusu uzależnienia jest wyłącznie od wpłaconej gotówki, ponieważ bukmacher STS przyznaje środki równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik wpłacił 1000 PLN. Taka samą wartość otrzyma, ale w formie środki bonusowych. Łącznie typer będzie posiadał, aż 2000 złotych na grę.

Warto jest mieć na uwadze, że otrzymane środki znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym, jak bukmacher dokona zaksięgowania wpłaty.

Betgames w STS online. Legalny poker w Polsce.

STS w swojej ofercie oprócz zakładów bukmacherskich posiada również Betgames. Gracze tam legalnie i to online mogę grać w takie, gry jak:

  • poker
  • wojnę
  • bakarat

Ważna sprawą jest fakt, że jest grą za prawdziwą gotówkę i to legalnie z polskim prawem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...