Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Większa wygrana do 50%

Jedna z aktywnych promocji bukmachera Betclic Polska to „Multi+”. W ramach tej oferty wszyscy gracze mogą liczyć na większe wygrane. Maksymalna premia, jaka może zostać przyznana graczowi to 50%.

„Multi+” w Betclic

„Multi+” w Betclic

Korona wirus nie da się ukryć, że bardzo mocno dotknął Świat sportu. Bowiem większość dyscyplin jest zawieszona, ale to wszystko sprawiło, że na sporej popularności w ostatnich dniach cieszy się Esport. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ mecze w tej dyscyplinie odbywają się bez przerwy.

Natomiast bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom w ramach promocji „Multi+”, która trwa do odwołania, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym samym się zapisywać.

Większe wygrane dla graczy na każdy zakład:

Nie da się ukryć, że warunki promocji są bardzo proste i czytelne dla każdego. Bowiem dopuszczone przez bukmachera Betclic w tej akcji są jedynie zakłady AKO. Na kuponie musi obowiązkowo znajdować się minimum pięć zdarzeń. Natomiast warto jest mieć na uwadze, że im więcej typów na zakładzie tym wyższa będzie premia:

Darmowy bonus dla graczy

W dodatku akcja „Multi+” skierowana jest do wszystkich graczy. Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się typy z dowolnej dyscypliny, jakie zakłady bukmacherskie Betclic posiada w swojej ofercie. Poza tym gracz ma prawo mieszać typy, ponieważ mogą one być z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Pamiętać trzeba, że minimalny kurs zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.20.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Nie ma również limitu kuponów, ponieważ każdy z nich może zagrać dowolną ilość. Jednak trzeba mieć na uwadze,że te zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe nie są kwalifikowane w tej promocji.

Zagrany przez gracza kupon, jeśli spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany to jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona.

Bonus na start w Betclic

Bukmacher Betclic PL online oferuje wszystkim nowym użytkownikom na start pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. Bonus będzie aktywny typerom pod warunkiem, że wpiszą oni hasło promocyjne –>>> KOD550. Należy to zrobić podczas zakładania konta.

Dzięki temu gracz, którego zakład okaże się przegrany to nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki. Maksymalnie można na wynieść 550 PLN.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie, ponieważ dostępna jest chociażby Betclic TV, a tam gracze mogą legalnie in to na żywo bez limitów oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online