Bonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce

Szukasz darmowych bonusów na start od polskich legalnych bukmacherów? Zobacz jakie pakiety promocyjne znajdziesz u „naszych” operatorów. Pamiętaj, że część z nich jak, np. STS, Etoto czy TOTALBet oferują darmowe bonusy na grę i to bez depozytu.

Darmowa gotówka na start u bukmacherów

Darmowa gotówka na start u bukmacherów

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Etoto należy do tych bukmacherów, którzy przyznają bonus dla swoich graczy bez dokonania depozytu. Wystarczy założyć konto i przejść poprawnie proces weryfikacji, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN. Można go wykorzystać na grę u tego operatora.

Poza tym Polski bukmacher Etoto przyznaje bonusy za dwa pierwsze depozyty:

  • za pierwszą wpłatę bookmacher przyznaje bonus 200% do 100 PLN
  • za drugi depozyt jest to 100% do 900 PLN

Ale to nie wszystko. Za drugą wpłatę, która wyniesie minimum 40 PLN ten operator przyzna kolejny freebet w wysokości 20 PLN.

Oferta darmowych bonusów dostępna na stronie www.etoto.pl

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy największy bonus bez depozytu. Wystarczy, ze podczas rejestracji użytkownik wpisze w miejscu na kod promocyjny BETONLINE, a w zamian otrzyma bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN, którą w pełni można wykorzystać na grę.

Ci Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłąty natomiast mogą liczyć na bonus równowartości depozytu, np. przy wpłacie za 500 PLN , gracz otrzyma w prezencie od bukmachera drugie tyle na grę. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet dla nowych gracy przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN. Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się po niego zgłaszać. Warunek podstawowy to dokonanie rejestracji konta i przejście poprawnie procesu weryfikacji danych.

Otrzymanymi środkami będzie można obstawić zakłady bez dokonanie żadnej wpłaty. Chcąc zagrać za środki bonusowymi należny zawrzeć kupon, którego kurs łączny będzie wynosił minimum 2.00. To sprawi, że na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” należy ją znaczyć, a to sprawi, ze kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu u tego operatora może liczyć na bonus równowartości depozytu do 500 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online