Bonusy bukmacherskie za obstawienie meczy z French Open. Pewne 100 PLN dla typerów

Obecnie jest rozgrywany drugi w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy – French Open. Na tą okazję bukmacher eWinner PL przygotował wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, w której to typerzy mogą liczyć na mniejsze przegrane.

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

100 PLN za obstawienie meczy z French Open

Warto jest dodać, że oferta bukmachera eWinner jest bardzo bogata. Do tego możemy liczyć na występy naszych rodaków, z Igą Świątek na czele, która jest główną faworytką do wygrania turnieju kobiecego.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”, która jest dostępna graczom do 28 maja do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonus do 100 PLN na French Open

Bukmacher eWinner PL w ramach akcji promocji „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” dopuszcza zakłady wyłącznie AKO, na których to muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia z French Open. Dodatkowo stawka kuponu równa musi być 99 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okazał się wygrany to super! Cała kasa znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma extra kasę. A dokładnie mówiąc trafi na jego konto premia o wartości 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną na start, w której to użytkownicy mogą liczyć na extra bonusy:

  • bezpieczne 110 PLN na pierwszy kupon
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online