Bonusy dla typerów Roland Garros 2021 od STS.

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną za typowanie French Open. W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki 50% i to przez cały okres trwania Roland Garros.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom na Roland Garros

Niewątpliwie na brak emocji podczas Roland Garros nie można narzekać. Tym bardziej, ze jest to drugi turniej Wielkoszlemowy w tym sezonie. My niewątpliwie czekamy na występ Igi Światek i obroną tytułu sprzed roku.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który w swojej ofercie posiada akcję „Bezpieczne 175 PLN na French Open”, w której zmniejsza przegrane. A jest ona dostępna do dnia 13 czerwca do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

175 PLN na French Open od STS:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są zakłady:

  • SOLO lub AKO
  • minimum 1 typ z oferty LIVE na French Open
  • kupon musi zostać rozliczony i zawarty w tym samym dniu
Kod promocyjny na Cashback

Jeśli się okażę, że faeotyci Cie zawiedli to nie stracisz gotówki, ponieważ bukmacher STS dokona zwrotu 50% w wysokości stawki do 25 PLN. Natomiast w ramach całej akcji może to być nawet 175 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Legalny polski bukmacher STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bonus powitalny, w którego skład wchodzą:

  • pewne 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online