Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot stawki.

Pewne 40 PLN od bukmachera Betclic na tenis

Pewne 40 PLN od bukmachera Betclic na tenis

Śmiało można powiedzieć, że sezon tenisowy rozkręca się na dobre. Obecnie rozgrywanych jest kilka turniejów w tym – Australian Open.

Gracze, którzy typują tą dyscyplinę mogą skorzystać z oferty „Bezpieczny zakład”, która dostępna jest do 14 lutego do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać gracz musi mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla graczy za typowanie meczy:

Trzeba mieć na uwadze fakt, że w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, czyli popularne nazywane AKO. Kurs kupony musi wynosić minimum 5.00, zaś na nim musi znajdować się co najmniej pięć typów.

Superbet: Bonus na start 2021

Należy mieć na uwadze, że wszystkie typy muszą koniecznie być z tenisa z dowolnego turnieju. W dodatku pochodzić mogą z oferty przedmeczowej i na żywo.

Jeśli sie okaże, iż faworyci zawiedli użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 40 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska online 2021:

Wszyscy nowi gracze obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska mogą rozpocząć od bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto gracza. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online