Bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane graczom

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z polskiej ligi. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej móc liczyć na zwrot stawki.

Fortuna rozdaje graczom bonusy.

Fortuna rozdaje graczom bonusy.

Podczas najbliższego weekendu do rozgrywek ligowych wracają piłkarze Fortuna 1 liga. Natomiast w PKO Ekstraklasie czeka nas druga seria pojedynków, gdzie do dojdzie chociażby do starcia Radomiaka z Legią Warszawa.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje promocję „Piłkarski bezpiecznik”, która jest aktywna typerom do 1 sierpnia do godziny 23:59.

Pewne 50 PLN dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO za minimum 50 PLN, na którym muszą znajdować się co najmniej cztery zdarzenia. Wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej i pochodzić z rozgrywek PKO Ekstraklasy lub Fortuna 1 liga.

Superbet: Bonus na start 2021

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Całą wygrana znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, która może wynieść nawet 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eFortunie:

Legalny bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • kupon bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkim wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE podczas zakładania konta. A warto jest dodać, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online