Bukmacher eWinner PL nagradza graczy za obstawienie meczy

Specjalną ofertę na każdy weekend oferuje typerom bukmacher eWinner PL. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to będą znajdować się same mecze z piłki nożnej, aby liczyć na extra środki o łącznej wartości nawet 50 PLN.

Gwarantowane bonusy za typowanie piłki nożnej

Gwarantowane bonusy za typowanie piłki nożnej

Owszem na pewno jeszcze sezon piłkarski nie rozkręcił się na dobre. Lecz cały czas są rozgrywane mecze ligowe chociażby w brazylijskiej Serie A i Serie B, szwedzkiej Allsvenskan, norweskiej Elitaserien, czy też MLS.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną „Futbol totalny”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach w soboty i niedzielę, aż do odwołania.

Jak odebrać 50 PLN za obstawienie mecz?

Bukmacher eWinner w ramach akcji promocyjnej „Futbol totalny” wymaga od każdego użytkownika, aby zagrał kupon wielozdarzeniowy tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN.

Istotne jest to, aby na kuponie promocyjnym znajdowały się wyłącznie mecze z piłki nożnej. Mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek. Jednak kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej

Z zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma bonus o wartości 25 PLN w KAŻDY dzień trwania tej akcji. To sprawia, że co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN od bukmachera eWinner PL w formie prezentu.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku, gdy faworyci przegrają typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

A poza tym to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówić w momencie przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online