Darmowe bonus dla graczy za obstawienie meczy. 60 PLN dla graczy

Bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną „Misja Sport”. W ramach tej oferty każdy graczom może liczyć na darmowe środki za obstawienie meczy. Oprócz wygranej na kontach typerów może znaleźć się bonus o wartości 60 PLN.

Extra gotówka dla graczy

Extra gotówka dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że coraz więcej dyscyplin wraca do rozgrywania meczy. W piłce nożnej wracamy to konfrontacji w Premier League oraz Serie A. Mecze zostały wznowione w koszykówce, a także tenisie, gdzie to główne toczą się turnieje pokazowe.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje ofertę promocyjną każdemu graczowi „Misja Sport”. Wystarczy obstawiać mecze do 21 czerwca do godz. 23:59 obstawiać zdarzenia, aby oprócz wygranej otrzymać bonus równowartości 60 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wykonanie dwóch prostych czynności:

  • zalogować się na konto na www.Betclic.pl
  • kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Misja Sport”.

Extra 60 PLN dla graczy za typowanie meczy

Bukmacher Betclic Polska w ramach oferty promocyjnej „Misja Sport” kwalifikuje zarówno kupony SOLO oraz AKO, które zostaną zawarte za minimum 20 PLN.

Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością dla graczy jest to, że nie ma podziału na kategorie. Bowiem obstawiać można wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. A trzeba przyznać, że jest z czego wybierać, bowiem przed nami chociażby mecze w Premier League, LaLidze, czy Serie A. Na uwadze trzeba mieć jednak fakt, że minimalny kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Kod promocyjny na Cashback

Jeśli gracz trafi co najmniej trzy kupony, które spełniają powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma dodatkowe środki. A mianowicie na konto typera trafi 60 PLN.

Kod promocyjny w BetClic Polska online:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera BetClic Polska, a do tego wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularz rejestracyjnym, automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 złotych.

Poza tym dostępna jest chociażby oferta „Multi+”. W ramach tej oferty wszyscy użytkownicy mogą wygrywać większą gotówkę. Nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online