Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Bukmacher STS online nagradza wszystkich swoim aktywnych graczy za obstawienie spotkań finałowych NBA. Za każdy zawarty kupon typer może otrzymać 20 PLN i to bez znaczenia, jak został on rozliczony.

Finały NBA 2021. Bonusy pewne od STS

Finały NBA 2021. Bonusy pewne od STS

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas spotkań finałowych w NBA na pewno nie będzie brakować, ponieważ przed nami niezwykle emocjonujące rywalizacje. A o ostatecznie zwycięstwo w tych rozgrywkach powalczą drużyny Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Użytkownik, który chce wziąć udział w akcji „Bonus na finały NBA do 140 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta promocyjna jest aktywna graczom w czasie trwania finałów NBA sezonu 2021.

Pewne 100 PLN na finały NBA:

Bukmacher STS dopuszcza w ramach wspomnianej oferty promocyjnej zakłady SOLO i AKO, na których musi znajdować się minimum co najmniej jeden typ związany z meczami finałowymi NBA.

Dodatkowo kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka minimalna to 50 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz w czasie każdego meczu może otrzymać premię o wartości 20 PLN. I to bez znaczenia, jak jego zakłady bukmacherskie okażą się rozliczone.

Kod promocyjny w STS 2021:

Popularny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na takie bonusy, jak:

  • 29 PLN za rejestrację konta i to bez żadnego depozytu
  • premię równowartości dokonanej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A na uwadze trzeba mieć to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online