Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner.

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby co weekend liczyć na pewne freebety o wartości nawet 50 PLN.

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Freebety za obstawienie meczy od bukmachera eWinner

Trzeba powiedzieć, że na pewno oferta bukmachera eWinner jest bogata z piłki nożnej i jest z czego wybierać. Bowiem rozgrywane są obecnie mecze w czołowych ligach, jak Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, czy też Ligue 1.

Na przeciw swoich graczy wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje promocją „50 PLMN co weekend”. Ta oferta aktywna typerom jest w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Pewne bonusy za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO za dokładną kwotę co najmniej 49 PLN z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50. Na zakładzie promocyjnym mogą tylko znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Podczas każdego dnia na konto każdego użytkownika może trafić freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Łącznie na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Wszyscy nowi gracze bukmachera eWinner PL mogą na sam start liczyć na następujące bonusy:

  • zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • premię o takiej samej wartości do druga wpłata do 500 PLN

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online