Legalnie dziejący bukmacherzy w Polsce, jak chociażby STS, Fortuna, BetFan, czy BetClic przyznają na start typerom chociażby freebety bez dokonania żadnej wpłaty, bonusy równowartości depozytu, czy zakłady bez ryzyka.

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Jakie są aktualne kody promocyjne u bukmacherów?

Warto jest mieć na uwadze, że gracze z tych bonusów mogą skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kody promocyjne podczas rejestracji konta. Zobacz jakie są aktualne kody promocyjne bukmacherów.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN

Każdy nowy gracz u bukmachera STS, która dokona rejestracji, a poza tym wpisze kod promocyjny „BETONLINE” otrzyma za darmo 29 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie. Istotne w tym jest to, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

Dodatkowo pierwsza wpłata u tego operatora jest objęta promocją i bukmacher STS przyznaje darmowe środki równowartości depozytu. Użytkownik może otrzymać maksymalnie nawet 1200 PLN.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic Polska w pakiecie powitalnym oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Ten bonus będzie aktywny pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” podczas rejestracji konta.

Dzięki temu pierwszy zakład u tego operatora jest bez żadnego ryzyka. W razie przegranej na konto gracza trafi zwrot całej stawki, aż do 510 PLN. Jak będzie to zakład wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Trzy pierwsze depozyty u bukmachera BetFan objęte są promocją. Wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN za każdą z trzech wpłat.

Poza tym gracz może liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, ponieważ jest on objęty Cashbackiem, aż do 100 PLN.

Warto mieć na na uwadze, że gracze, którzy posiadają aktywne konto u tego bukmachera mogą liczyć cały czas na grę bez podatku i to bez żadnych ograniczeń. Bowiem promocją objęte są wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, na których musi znaleźć się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.45.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETFAN” podczas rejestracji konta.

betfan kod promocyjny

Fortuna: Freebet 20 PLN + zakład bez ryzyka do 115 PLN + bonus do 1000 PLN

Ciekawy pakiet powitalny graczom oferuje bukmacher Fortuna, ponieważ gracze już na sam start otrzymują darmowe środki o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Dodatkowo pierwsza wpłata jest objęta promocją, gdzie to można otrzymać darmowe środki równowartości depozytu do 1000 PLN. Nie można również zapominać, że pierwszy zakład u tego operatora jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownicy z powyższych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl