Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna

To już ostatnie godziny, w których można zgarnąć darmowy bonus od bukmachera Fortuny. Wystarczy zagrać kupon i w razie rozliczenia jako wygrany bukmacher przyzna darmowe środki w kwocie 20 PLN.

Piłkarski bonus 20 PLN za trafione kupony od Fortuny

Piłkarski bonus 20 PLN za trafione kupony od Fortuny

Z tej akcji może skorzystać każdy gracz, który posiadał zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc skorzystać tej akcji nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Warunki tej akcji są bardzo proste. Należy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Jednak konieczne jest, aby na kuponie promocyjnym znajdował się co najmniej jeden typ z rozgrywek LaLiga bądź Bundesligi.

Należy jednak pamiętać, ze wszystkie zdarzenia znajduje się na kuponie muszaą zostać rozliczone do niedzieli 18 sierpnia do godz. 23:59.

Kupon może zostać zagrany z aplikacji mobilnej lub strony internetowej.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli zostanie on rozliczony jako wygrany w zamian bukmacher oprócz wygranej przyzna bonus równowartości 20 PLN.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus dla nowych graczy bez dokonania depozytu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian wspomniany operator przyzna bonus równowartości 20 PLN.

Jednak to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu można liczyć na dodatkowe dwa bonusy: zakład bez ryzyka do 100 PLN oraz bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...