Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bukmacher BetClic rozpoczyna swoja działalność w Polsce i już na start posiada ciekawą promocje – zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki.

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Na wstępie podkreślę, że BetClic Polska jest to w pełni legalny bukmacher w Polsce. Granie u niego jest zgodne z polskim prawem!

Ten bukmacher w ofercie powitalnej nowym graczom oferuje Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Można otrzymać zwrot nawet w wysokości 500 PLN.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera BetClic. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać. Warunki tej promocji są niezwykle proste i w dodatku nic zajmą zbyt wiele minut.

Pierwszy krok jest to rejestracji konta stronie internetowej bukmachera BetClic Polska. Należy tam podać swoje podstawowe dane jak, m.in. imię i nazwisko.

Jednak istotne jest wpisane kodu promocyjnego podczas rejestracji konta „KOD500”! Ponieważ on aktywuje bonus, a to sprawi, że pierwszy kupon zostanie zagrany bez ryzyka!

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!v

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagrywanie kuponów.

Lecz warto jest zaryzykować w pierwszym kuponie, ponieważ jeżeli okaże się on wygrany to bukmacher przyzna cała wygraną. Natomiast, jeżeli zostanie rozliczony jako przegrany, to otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN!

Bukmacher BetClick Polska online:

Ten operator działa na terenie polski od kilku dni, ale już posiada szeroką ofertę spotkań zarówno na żywo jak i przedmeczową, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać w pełni za darmo z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe na żywo!

Poza tym gracze mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, która jest już do pobrania na stornie internetowej tego bukmachera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...