Najnowsza promocja bukmachera STS to „Ekstra 30 PLN”. Wystarczy, ze gracz na przestrzeni jednego tygodnia zagra kupony za minimum 200 złotych, a niezależnie od ich rozliczenia otrzyma darmowy bonus o wartości 30 złotych i tak co tydzień!

Bonus dla każdego typera

Bonus dla każdego typera w STS online

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Ekstra 30 PLN” trwa do odwołania, ale trzeba mieć na uwadze, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich trwa poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Trzeba mieć uwadze, że trzeba do tej akcji się zapisać na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce „Ekstra 30 PLN”.

Każdy gracz wystarczy, ze w czasie jednego etapu zagra kupony za łączną kwotę co najmniej 200 złotych, a otrzyma 30 złotych w prezencie. I to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady pojedyncze i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik sam wybiera jakie typy znajdą się na zakładzie, ponieważ bukmacher STS dopuszcza wszystkie zdarzenia z swojej oferty.

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Warto wiedzieć, że każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Bonus od STS za rejestrację bez wpłaty własnej

Zakłady bukmacherskie STS oferują każdemu nowego graczowi bonus o wartości 29 złotych za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE”. Środki znajdą się na koncie typera bez żadnej wpłaty.

Warto jest mieć na uwadze również fakt, że po dokonaniu pierwszego depozytu na koncie typera znajdą się kolejne środki. Polski bukmacher STS maksymalnie może przyznać 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl