Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje na start graczom Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki nawet do 510 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego.

BetClic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tego bonusu może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Warunki tej akcji są niezwykle proste i czytelne dla każdej osoby, a co za tym idzie nie sprawią większych problemów. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetClic.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy też nazwisko.

Najważniejsze w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Pozostaje następnie dokonanie już pierwszej wpłaty i zagranie kuponu.

Należy pamiętać, że zakładem bez ryzyka objęty jest jedynie pierwszy kupon. I jeżeli okaże się on wygrany cała kwota trafi na konto gracza, zaś przy przegranym bukmacher Betclic dokona 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...