Do 300 złotych na sporty wirtualne od LvBet

Od 4 lutego aktywna jest promocja bukmachera LvBet „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowe środki za dokonanie depozytu. Wysokości premii uzależniona jest od wielkości wpłaty. Na konto gracza może trafić nawet 300 złotych.

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmacher LvBet oraz wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Promocja „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne” dostępna jest graczom w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59.

Ta akcja polega na dokonaniu wpłaty, a w zamian bukmacher LvBet przyzna darmowe środki. Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest jedynie od wpłaty, ponieważ bukmacher LvBet przyznaje środki w wysokości 50% dokonanego depozytu. Minimalna kwota dopuszczalna w tej promocji to 20 złotych. Natomiast najwięcej można otrzymać nawet 300 złotych.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Otrzymana gotówka będzie do wykorzystania na zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj:

  • piłkę nożną
  • tenis
  • wyścigi

Nie można zapominać, że promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata dokonana przez gracza w czasie trwania tej akcji.

Bonus bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera LvBet

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera LvBet, a dodatkowo wyślą email na wskazany przez operatora adres otrzymają 20 złotych bez wpłaty własnej.

Dodatkowe premie znajdą się na koncie gracza po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów. Wówczas bukmacher LvBet przyznaje bonusy w wysokości 100% i 50% wielkości wpłaty.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...