Do 300 złotych na sporty wirtualne od LvBet

Od 4 lutego aktywna jest promocja bukmachera LvBet „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na darmowe środki za dokonanie depozytu. Wysokości premii uzależniona jest od wielkości wpłaty. Na konto gracza może trafić nawet 300 złotych.

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Darmowa gotówka na sporty wirtualne

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmacher LvBet oraz wcześniej dokonał on minimum jednego depozytu.

Promocja „Bonus do 300 PLN na sporty wirtualne” dostępna jest graczom w dniach od 4 lutego od godz. 00:00 do 9 lutego do godziny 23:59.

Ta akcja polega na dokonaniu wpłaty, a w zamian bukmacher LvBet przyzna darmowe środki. Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest jedynie od wpłaty, ponieważ bukmacher LvBet przyznaje środki w wysokości 50% dokonanego depozytu. Minimalna kwota dopuszczalna w tej promocji to 20 złotych. Natomiast najwięcej można otrzymać nawet 300 złotych.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Otrzymana gotówka będzie do wykorzystania na zdarzenia ze sportów wirtualnych, tj:

  • piłkę nożną
  • tenis
  • wyścigi

Nie można zapominać, że promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata dokonana przez gracza w czasie trwania tej akcji.

Bonus bez wpłaty własnej od legalnego bukmachera LvBet

Nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta online u bukmachera LvBet, a dodatkowo wyślą email na wskazany przez operatora adres otrzymają 20 złotych bez wpłaty własnej.

Dodatkowe premie znajdą się na koncie gracza po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów. Wówczas bukmacher LvBet przyznaje bonusy w wysokości 100% i 50% wielkości wpłaty.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...