E-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS

W związku z zbliżającym się turniejem esportowym – Starladder Major Berlin 2019. Bukmacher STS oferuje swoim graczom bonus w postaci vouchera o wartości 40 PLN i to bez dokonania depozytu.

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego polskiego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS.pl. Po czym trzeba ją zainstalować. Ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania vouchera. Trzeba to zrobić po zainstalowaniu się do aplikacji mobilnej w bocznym meny „Bonusy i akcje”.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

To sprawi, że voucher o wartości 40 PLN pojawi się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą dostępne na zakłady bukmacherskie z aplikacji mobilnej. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten voucher.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet w kwocie 29 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus wysokości depozytu, np. gracz wpłacił 700 PLN druga taka sama kwota. Jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Można maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...