E-Sport: darmowy voucher 40 PLN dla graczy od bukmachera STS

W związku z zbliżającym się turniejem esportowym – Starladder Major Berlin 2019. Bukmacher STS oferuje swoim graczom bonus w postaci vouchera o wartości 40 PLN i to bez dokonania depozytu.

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Darmowy voucher dla graczy bez wpłaty od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego polskiego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej ze strony bukmachera STS.pl. Po czym trzeba ją zainstalować. Ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania vouchera. Trzeba to zrobić po zainstalowaniu się do aplikacji mobilnej w bocznym meny „Bonusy i akcje”.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

To sprawi, że voucher o wartości 40 PLN pojawi się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą dostępne na zakłady bukmacherskie z aplikacji mobilnej. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać ten voucher.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalny, w którego skład wchodzą: freebet w kwocie 29 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Jednak to nie wszystko po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus wysokości depozytu, np. gracz wpłacił 700 PLN druga taka sama kwota. Jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza. Można maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...