FAME MMA 11: Nagordy dla najlepszych typerów od Betclic. Pula nagród 20 000 PLN

Już dzisiejszego wieczoru, tj. 2 października odbędzie się kolejna gala FAME MMA. Owszem może poziom sportowy tej organizacji pozostawia nieco do życzenia, ale na pewno emocji nie powinno brakować. Poza tym gracze mogą wygrać ekstra kasę od bukmachera Betclic, gdzie to pula nagród do podziału wynosi, aż 20 000 PLN w promocji „MMA Jackpot”.

Typuj FAME MMA i wygrywaj więcej.

Typuj FAME MMA i wygrywaj więcej.

A śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno będzie co oglądać, ponieważ przed nami dosyć emocjonujące konfrontacje, jak m.in. Wardęga – „Danny” Ferreri, Dubiel – „Ojwojtek” Przeździecki czy też „MiłyPan” Kołaczyński – „Smolasty” Smoliński.

Gracz, który chce wziąć udział w promocji „MMA Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana akcja jest aktywna graczom do 2 października do godziny 20:00.

FAME MMA 11: Bonusy dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „MMA Jackpot” jest zagranie kuponu AKO, na którym to będą znajdować się same walki z FAME MMA:

  • Mańkowski – Parke
  • „Ferrari” Roślik – „Filipek” Marcinek
  • „Sasha” Muzheiko – „Krycha” Wilczek
  • „Popo” Węgrzyn – „Mixer” Magdziarz
  • Malczynski – Tańcula
  • Wieja – „Way of Blonde” Brzuszczynska
  • „Fericze” Ferenc – „Szeli” Szeliga
  • „MiłyPan” Kołaczyński – „Smolasty” Smoliński
  • Dubiel – „Ojwojtek” Przeździecki
  • Wardęga – „Danny” Ferreri
Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz musi mieć na uwadze, że na każdą z tych walk należy oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które to w dodatku muszą być w formacie „1 lub 2”, które w dodatku będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te starcia to oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z ekstra środków, ponieważ oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic Polska na sam start każdemu nowemu użytkownikowi oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zagrany pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz w żadnym wypadku nie straci gotówki. A wręcz przeciwnie. Na jego konto wróci cała stawka, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online