Gwarantowane bonusy na sporty wirtualne w STS

Bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych graczy sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby liczyć na dodatkowe środki.

30 PLN w prezencie od STS

30 PLN w prezencie od STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że sporty wirtualne cieszą się sporą popularnością. Wynika to z prostych przyczyn. Są dostępne graczom przez całą dobę, a poza tym mecze trwają zdecydowanie krócej niż w rzeczywistości. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać ekstra gotówkę.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa do 30 PLN”, a jest ona dostępna w dniach do 27 czerwca do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do nie dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy w STS

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra kasa do 30 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z kategorii sportów wirtualnych.

Nadmienić jest trzeba, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 30 PLN.

Bonus o wartości 20 PLN od Fortuny

Za spełnienie tych warunków gracz otrzyma bonus o wartości 30 PLN. Jednak pod warunkiem, że kupon spełniał powyższe warunki promocji i został rozliczony, jako wygrany.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny to kolejne korzyści posiadania konta u najlepszego bukmachera w Polsce. A warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online