Gwarantowane freebety za obstawanie żużla w eWinner.

Typujesz żużel? To na pewno warto jest skorzystać z dosyć ciekawej promocji legalnego bukmachera eWinner i odebrać ekstra freebety za obstawienie meczy. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 60 PLN.

Bonus 60 PLN za darmo na żużel

Bonus 60 PLN za darmo na żużel

Pomimo, że pogoda nie jest zbyt słoneczna to jednak emocji w Świecie żużla na pewno nie brakuje, bo podczas najbliższego weekendu dojdzie do takich rywalizacji, jak chociażby w SGP w Malilli oraz finałów w eWinner 1. Lidze i 2. Lidze Żużlowej.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl, który w swojej ofercie posiada promocję „60 PLN freebet na żużlowe play – offy”, a jest ona aktywna do 18 września do godziny 20:00.

60 PLN freebet na żużlowe play – offy

Bukmacher eWinner PL w promocji „60 PLN freebet na żużlowe play – offy” oferuje kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, które dodatkowo muszą spełniać następujące warunki:

  • kurs nie mniejszy niż 2.50
  • stawka równa 49 PLN
  • wyłącznie zdarzenia z oferty na żużel
Bonus powitalny w sTS

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma freebet o wartości 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony. Każdy gracz może otrzymać łącznie 60 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner:

Dosyć ciekawy pakiet powitalny wszystkim graczom posiada legalny bukmacher eWinner PL, w którym to na sam start można otrzymać:

  • bezpieczny pierwszy zakład do 110 PLN
  • premia równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces zajmie zaledwie kilka chwil i co istotne nie sprawi nikomu żadnego problemu.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online