„Happy Hours” u bukmachera Fortuny na skoki naciarrskie. Extra bonus 14%.

Już w sobotę 7 marca rozpocznie się pierwszy konkurs Pucharu Świata w „Raw Air”. Skoczkowie przez dwa dni będą rywalizować na skoczni w Oslo. Bukmacher Fortuna przygotował promocję, w której to można liczyć na większe wygrane o 14%.

Kupony bez podatku

Kupony bez podatku w Fortunie

Akcja skierowana jest do każdego wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześnie dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze swojego udziału do tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak dostępna jest ona wyłącznie w dniach: 7 marca w godzinach 13:00 – 14:00 oraz 8 marca w godzinach 12:00 – 13:00.

Warunek konieczny, jaki każdy gracz musi spełnić jest dodanie do zakładu „bonus kursowy”, który znajduje się w bocznym menu wyłącznie w godzinach trwania tej promocji.

Bukmacher Fortuna w akcji „Happy hours” kwalifikuje wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to koniecznie muszą znajdować się same zdarzenia z oferty przedmeczowej na skoki narciarskie.

Przed nami dwa bardzo ciekawe konkursy w Oslo. Na pewno liczymy na dużą lepszą dyspozycję naszych zawodników, niż podczas piątkowych kwalifikacji. Tym bardziej, że sobotę skoczkowie będą rywalizować w „drużynówce”.

betfan kod promocyjny

Gracze w ramach tej promocji mogą zagrać dowolną ilość zakładów, ale stawka każdego z nich musi wynosić co najmniej 20 złotych. Natomiast z oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna zwiększy graczom wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Fortuna: Najnowszy pakiet powitalny na start

Legalny Bukmacher Fortuna oferuje nowym swoim typerom na start ciekawe bonusy. Wystarczy założyć konto i w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny „BETONLINE”, aby otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze również mogą liczyć na kolejne promocje: bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

betfan bonus bez depozytu

Bukmacherzy online