Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Już na start u bukmachera Milenium można otrzymać: bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONINE podczas rejestracji.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Milenium.

Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Wystarczy tam jedynie wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Milenium?

Pakiet powitalny zostanie aktywowany pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, że go wpisać. W Milenium kod promocyjny wpisać można jedynie podczas zakładania konta.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, np przy wpłacie 800 PLN druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera. Gracz może otrzymać maksymalnie 1500 PLN.

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego bonusu wystarczy podczas rejestracji konta zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu całej kwoty przegranego kuponu. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Milenium zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher Milenium codziennie oferuje sowim graczom promocję, „Happy Hours„, w której zagrane kupony są bez podatku. Godziny trwania tej akcji każdego dnia znajdują się na stronie bukmachera Milenium.

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Superbet bonus powitalny 584 PLN. Freebet bez wpłaty własnej!

Bukmacher Superbet oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to łączny bonus może wynieść nawet wartość 584 PLN. Superbet najnowszy pakiet powitalny....

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane z tenisa. Bonus do 40 PLN

Bukmacher Betclic Polska online zmniejsza przegrane swoim typerom za obstawienie meczy z tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegrali liczyć na zwrot...

Zwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN

Trzeba powiedzieć, że atrakcyjną ofertą każdemu typerowi oferuje bukmacher STS online. Bowiem za przegrane zakłady typerzy mogą liczyć na zwrot stawki i to co...

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...