Jaki bonusy na start dla nowych graczy w Milenium?

Już na start u bukmachera Milenium można otrzymać: bonus 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashback do 150 PLN. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONINE podczas rejestracji.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Milenium.

Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Wystarczy tam jedynie wpisać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Milenium?

Pakiet powitalny zostanie aktywowany pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, że go wpisać. W Milenium kod promocyjny wpisać można jedynie podczas zakładania konta.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, np przy wpłacie 800 PLN druga taka sama kwota tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie typera. Gracz może otrzymać maksymalnie 1500 PLN.

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego bonusu wystarczy podczas rejestracji konta zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Jak się okaże, że pierwszy kupon okazał się przegrany to bukmacher Milenium dokona zwrotu całej kwoty przegranego kuponu. Maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Milenium zwiększa wygrane o 14%

Bukmacher Milenium codziennie oferuje sowim graczom promocję, „Happy Hours„, w której zagrane kupony są bez podatku. Godziny trwania tej akcji każdego dnia znajdują się na stronie bukmachera Milenium.

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...

Obstawiaj KSW 56 i UFC u bukmacher Fortuna i wygrywaj więcej

Przed nami bardzo ciekawy weekend w sportach walki, ponieważ zostanie rozegrana gala KSW 56 oraz UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher eFortuna posiada...

Bonusy za obstawienie meczy w Betclic do 60 PLN dla typerów

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na europejskie puchar przygotował bukmacher Betclic Polska - "Misja Europa". Gracze za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów i Ligi...

Szybkie 600 zasady gry i wyniki losowania

Szybkie 600 stanowi jedną z kilku dostępnych w ramach usługi Lotto prowadzonej przez będący spółką skarbu państwa Totalizator Sportowy gier losowych, umożliwiającą - jak...