Legalne granie w pokera w Polsce. STS poker online

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS w swojej ofercie posiada chociażby gry karciane, w których to można legalnie pograć chociażby w pokera online. W dodatku każdy gracz może liczyć na bezpieczny zakład o wartości 20 złotych i to codziennie.

20 PLN na grę w karty od STS

20 PLN na grę w karty od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. W dodatku nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Należy jednak mieć na uwadze, że na zakładzie mogą być wyłącznie typy z Betgames, czyli:

  • pokera
  • wojny
  • bakarata
betfan kod promocyjny

Stawka każdego zakładu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że zakład zawarty za środki bonusowe automatycznie jest wykluczony z tej oferty.

Warto wiedzieć, że każdego dnia pierwszy zakład jest objęty promocją. W razie przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki do 20 złotych.

Kod promocyjny STS

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online, a poza tym wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma 29 złotych od bukmachera STS.

Poza tym nie jest wszystko. Gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu może liczyć na kolejne darmowe środki. Premia za dokonanie wypłaty może wynieść nawet 1200 złotych.

30 PLN za obstawienie meczy od STS

Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera STS to „Extra 30 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać 30 złotych za obstawienie meczy i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Wystarczy, że typer zagra kupony za łączną kwotę 200 złotych w czasie jednego tygodnia, czyli od poniedziałku do niedzieli.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...