Mistrzostwa Europy w siatkówce bonus do 500 PLN od BetClic

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocje „Siatkarski Cashback”, w której to przyzna bonus 10 % stawki za postawiony kupony z siatkówki. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

EuroVolley 2019 promocja u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej promocji kwalifikują się kupony SOLO i AKO zagrany w dniach od 12 do 19 września, na których będą znajdować się tylko zdarzenia z siatkówki.

Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i i na żywo.

Gracza sam wybiera za jaką stawkę dokona zagrania kuponu, bowiem operator nie określa stawki minimalnej jak i maksymalnej.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec akcji, tj. 20 września bukmacher dokona zsuwania stawek gracza za jaką zagrał kupony spełniające warunki promocji. Następnie przyzna bonus 10% kwoty zagranych kuponów, np. typer zagrał kupony za kwotę 1200 PLN na jego konto trafią darmowe środki o wartości 120 PLN.

Każdy użytkownik, w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie do 500 PLN. Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza nienależnie od tego jak kupon lub kupon zostały rozliczone.

Bukmacher BetClic: darmowy bonus dla graczy

Zakład bez ryzyka, aż do 500 PLN oferuje nowym graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 PLN podczas rejestracji konta.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + bonus 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Bonusy bukmacherskie
Darmowe promocje i bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych. Bonusy od STS, Betclic, Fortuny i Etoto.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy online

Jakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?

Jak dobrze wiadomo większość legalnych bukmacherów w Polsce na start posiada ciekawe pakiety powitalne, w których to można otrzymać pakiety startowe i to w...

Bukmacher Betclic Polska zwraca stawkę za przegrany kupon

Specjalną ofertę promocyjną skierowaną do fanów koszykówki przygotował bukmacher Betclic. W przypadku przegranej każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został...

Promocja Świąteczny Król Typerów w Betclic. Pula nagród 80 000 PLN

Specjalną ofertę promocyjną graczom na grudzień przygotował bukmacher Betclic Polska. Typerzy za obstawienie meczy mogą liczyć na extra bonusy. A jest o co walczyć,...

Promocja Gwarantowane 30 PLN na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Już w najbliższy weekend czeka nas pierwszy konkurs z nowym sezonie skoków narciarskich 2020/21. I od razu można skorzystać z ekstra promocji bukmachera eFortuna,...